Dětské pokoje i kuchyně na jedničku

souadnaji / Pixabay

Vybavit dětem pokoj už nebude žádný problém. Prvňáček nebo teenager, který pomalu odrůstá školním škamnům má pokaždé jinou představu. Dětské pokoje na míru navrhneme i s ohledem na přání jejich budoucích obyvatel. Žádný požadavek nebude dělat potíž, naši designéři se umí zařídit a mají za sebou spoustu zkušeností. Jednoduše, profesionálové každým coulem. Vypracování 3D návrhu pokoje je navíc bezplatné, takže není důvod vůbec nad něčím ještě váhat.

Sladění barev je velice důležité

Nábytek do dětského pokoje musí splňovat přísná kritéria, o tom rozhodně není pochyb. Nejen, že se musí líbit dětem i rodičům, ale také by měl být stoprocentně bezpečný (ostré hrany jsou naprosté tabu), důležité je také patřičně sladit barvy – se stěnami, kobercem, všemi doplňky interiéru a tak dále. A kvalita? Ta je přece až na prvním místě! Samozřejmostí je ryze individuální přístup ke každému klientovi, za konzultaci nic neplatíte a možná se zajímavě inspirujete, proč tedy do toho potom směle nejít, že? Teď už to jen všechno pěkně vybrat, prostě dokonalé místo pro hry i studium.

Tip na článek:  Dřezy Franke nabízejí vysokou užitnost i estetickou dokonalost

Kuchyně musí být skutečným rájem pro vaření

Výroba kuchyní na míru, to je sen každé hospodyně. Kam chcete mikrovlnku? A kde by měla být varná deska? Samozřejmý mix kvality a účelnosti, designové nádhery i útulného prostředí, ve kterém se bude skvěle vařit a poté i stolovat a relaxovat. Nezáleží na tom, jak velká je Vaše kuchyň, najdeme snadno řešení pro jakýkoliv prostor – deset i čtyřicet metrů čtverečních. Prostě návrhy kuchyní, ze kterých si opravdu vyberete.

Skvělé reference, konzultace zcela zdarma a navíc ryze individuální přístup. Zkrátka, naši designéři Vám dají k dobru celou paletu řešení – vyberte si podle svého gusta to, co se bude vyjímat nejlépe. Nejen barvy, ale i materiál, to je tady velmi důležité. Počítačová animace ve 3D ale napoví víc, inspirujte se zajímavými řešeními, bude to prostě na jedničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *