Plánujete si zapůjčit dodávku? Čtěte naše rady!

Dodávku si obvykle potřebují půjčit lidé, kteří něco stěhují, to je asi nejčastější. V Praze je nejlepší zajistit si například firmu půjčovna dodávek Praha. Nicméně někdy se stane, že firmy potřebují dostat svoje zaměstnance na určité místo a jejich vozidla jsou porouchaná, tak i v tomto případě se firma na půjčování dodávek dá využít. Obvykle se vejdou do jedné dodávky tři lidé, takže pokud je více zaměstnanců, tak se logicky musí pořídit více aut. Základem je mít občanský a řidičský průkaz, ten je jako u klasiky – skupina B. Firma vyžaduje praxi s řízením minimálně dva roky a věk dvacet jedna let.

Co musí zájemce o zapůjčení dodávky mít

Dle pana Turečka ze společnosti půjčovna dodávek Praha je nutné mít finance, a to nejen na pronájem neboli půjčku auta, když se to tak dá říct, ale také na tzv. vratnou kauci. Tahle firma vyžaduje pět tisíc. Jestliže je to tedy podnikatel, tedy ten žadatel o půjčení dodávky, tak je nutné být jednatel, anebo mít úředně ověřenou moc, nejlépe notářsky. Jestliže by si zákazník chtěl zajistit platbu kartou, tak to není možné. Je nutné zaplatit na fakturu na běžný bankovní účet.

Tip na článek:  Hledáte spolehlivé stěhovací služby v Brně a jeho okolí? Vsaďte na více než 25 let tradice

Jak stěhovací dodávku vybrat

Tak zaměstnanci firmy poradí, pokud zájemce neví, ale například to může být Ford Transit LWB (L3H3). Je to velmi pohodlná, dobře říditelná a ovladatelná dodávka. Může se použít jak na kratší, tak i na delší trasy. Jelikož je to větší auto, tak je lepší vybrat zkušenějšího řidiče. U tohoto auta je jedna velká výhoda – parkovací asistent. Ten pomůže při couvání k místu nakládky. Ideální rychlost je mezi 110 až 120 kilometry v hodině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *