Co když věci selžou, nejdou nebo nejsou?

Věděli jste, že pojištění je jednou ze součástí finanční gramotnosti? Že je plnohodnotným nástrojem, jak hospodařit s vašimi penězi? Přestože není jednou z forem cash příjmů, dokáže pomoci, když dojde k neštěstí a efektivně vykryje ztráty či nečekané výdaje. Jednou z nejspolehlivějších forem, které se vždy vyplatí mít v záloze, je pojištění domácnosti.

Domácnost je místo, kde se schází celá rodina

Domácnost totiž není jen fiktivní obecný pojem. Jde o fyzicky hmatatelné místo, kde se denně schází celá rodina, kde to žije, kde se tvoří lidské osudy a láskyplné vztahy. Domácnost, chcete-li domov, je místo, kam se budete rádi vracet. Kromě lidí ho tvoří i zařízení a věci denní potřeby. Zařízení, které denně automaticky používáme k tomu, abychom se měli dobře, a přitom si jejich přínos prakticky neuvědomujeme. Příkladem je obyčejný kávovar, který vám každé ráno připraví životabudič nebo bojler, co vám denně ohřeje teplou vodu k večerní koupeli.

Tip na článek:  Akce měsíce: K nové kuchyni spotřebiče se slevou 45%!

Pomoc, která se vyplatí

O to víc se zarazíte, když tyto věci selžou, nejdou nebo nejsou. Najednou, bez varování vypoví službu, nebo vám je dokonce někdo ukradne? Pak se rádi obrátíte na SV pojišťovnu a její pojištění majetku. Pojištění domácnosti, které je součástí balíčku služeb Bezpečný domov plus, chrání vaše vybavení interiéru před požárem, výbuchem, povodní, záplavou, vichřicí nebo dalšími nepříznivými klimatickými vlivy. Samozřejmá je ochrana i před nájezdy zlodějů nebo vandalů. Pojistka se vztahuje i na rozbití skla z jakékoliv příčiny, což je velmi častým pojistným plněním zejména u rodin s dětmi.

Co když věci selžou, nejdou nebo nejsou?
Co když věci selžou, nejdou nebo nejsou?

Pojistěte se on-line!

Pojištění domácnosti lze zřídit u SV pojišťovny on-line formou. Stačí znát rozlohu své nemovitosti v metrech čtverečních a nechat si na dálku spočítat výši pojistné částky i finančního krytí. Výhodou pojistného produktu Bezpečný domov plus jsou základní i katastrofická rizika v ceně. Jako bonus obdržíte pojištění občanské odpovědnosti zdarma. A to už se opravdu vyplatí. Pojistka „na blbost“ totiž zachránila už nejednoho nešťastníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *