Jaký mrazák zvolit? Výhody a nevýhody jednotlivých modelů!

Jaký mrazák zvolit?
Jaký mrazák zvolit?

Narazili jste na výhodnou předvánoční akci nebo atraktivní slevovou nabídku svého oblíbeného prodejce elektrospotřebičů? Nebo si jednoduše chcete udělat radost pořízením nového mrazáku? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak je tento článek určen právě vám. Jelikož je nabídka mrazáků na našem trhu opravdu pestrá a rozmanitá, orientace v jednotlivých modelech, značkách a nabídkách je občas velmi složitá. Z toho důvodu může mít mnoho z nás problém s tím vybrat si mrazák, jež bude odpovídat jejich představám a požadavkům. Jaké výhody skýtají mrazáky kombinované s ledničkou, komu jsou určeny mrazáky pultové nebo skříňové? Odpověď naleznete o pár řádků níže.

Klasika – lednička kombinovaná s mrazákem

Tuto kombinaci ocení zejména lidé, kteří jsou limitováni prostorem kuchyně nebo nepotřebují větší mrazák pro uchovávání potravin ze zahrádky. U kombinací ledničky a mrazáku si můžete variabilně zvolit, kam umístíte ledničku a kam mrazák i to, na jakou stranu budete otevírat dvířka. Ideální jsou vestavěné kombinované chladničky s mrazákem, které jako součást kuchyňské linky působí velmi elegantně a nezabírají žádné místo navíc.

Tip na článek:  Navrhnite si obraz podľa vlastných predstáv

Truhlicové mrazáky a mrazáky skříňové

Truhlicové nebo také pultové mrazáky jsou určeny zejména pro nejrůznější druhy restauračních zařízení nebo větších objektů, jejichž majitelé potřebují uchovávat mnoho mražených potravin po celý rok. Ceny truhlicových mrazáků jsou však velmi přívětivé a začínají na 4 000 korunách. Naproti tomu menší mrazáky skříňové vynikají svými kompaktními rozměry a hodí se třeba pro kuchyně rekreačních chat a podobných objektů. Jejich ceny začínají na 3 tisících korun. Ty nejmodernější a nejprostornější modely skříňových mrazáků vás však mohou vyjít i na necelých 40 000 Kč! Výběr konkrétního typu a modelu je však výlučně na vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *