Odborné čištění koberců a sedaček v Praze

Odborné čištění koberců a sedaček v Praze
stevepb / Pixabay

Jak už název nadpisu napovídá, tento článek bude zaměřený na projekt čištění koberců Praha východ. Kdo jsme a jak jsme se na českém trhu vlastně ocitli? Jsme firma, která se pro vznik v tomto směru rozhodla z několika důvodů. Především jsme zjistili, že v největších městech chybí firmy našeho zaměření, které by dělaly kvalitní práci, ovšem i za rozumné ceny. Rozhodli jsme se jít střední cestou, aby si nás mohl dovolit takřka kdokoliv. Projekt čištění koberců Praha východ nemá pouze význam takový, že vyčistíme koberce. Může to mít i velmi příznivý vliv na naše zdraví, jelikož se nebudeme v takové míře vystavovat prachu a roztočům.

Je jasné, že Vás bude hlavně zajímat cena, proto Vám ji v krátkosti budeme charakterizovat. Naše ceny se odvíjí podle několika faktorů. Především záleží na délce vlasů koberce a poté na ploše, kterou budete chtít vyčistit. Pokud to bude do 20 metrů čtverečních, tak za jeden zaplatíte 18 Kč. Jestliže si ale necháte vyčistit plochu nad 70 m2, tak cena může být za jeden metr i poloviční.

Tip na článek:  Luxus vířivého bazénu - swim SPA

Nejste z Prahy? Nevadí! Nabízíme čištění koberců a sedaček i v okolí Prahy. Vzhledem k tomu, že disponujeme početnou skupinou cílevědomých pracovníků a dostatečným množstvím čistících strojů, tak jsme schopní za krátký čas vyčistit i velké kancelářské nebo hotelové prostory. Svým stálým zákazníkům, kteří naše služby využívají pravidelně, nabízíme zajímavé slevy z celkové sumy. Zajímá-li Vás cokoliv čištění koberců v Praze a okolí, tak neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky nebo přes elektronickou poštu. Služby pro zájemce o čištění koberců a sedaček nabízí rovněž naše půjčovna čisticích strojů Praha.

0 komentářů: „Odborné čištění koberců a sedaček v Praze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *