Co všechno umí bytový designér?

khiemtran87 / Pixabay

Přizpůsobí svěřený prostor vašim potřebám, dá mu osobitý ráz a styl a postará se o tu správnou náladu, která by měla mezi jeho stěnami zavládnout. Bytový designér si poradí s jakýmkoliv přáním, navštíví vás v pohodlí domova a navrhne to nejlepší řešení, jež vyjde vstříc vašim potřebám i vkusu. Ale to není zdaleka vše.

Potřebuji bytového designéra nebo mi postačí dekoratér?

Ještě před tím, než si začnete vybírat svého odborníka, byste si měli ujasnit některé základní pojmy. Bytový designér mívá velký přehled o novinkách dostupných na trhu. Neupřednostňuje praktičnost před útulností nebo naopak (leda by si to přál sám zákazník) a věnuje se všemu od výběru nábytku, přes osvětlení až po výmalbu stropů a stěn či volbu bytového textilu a doplňků. Jeho služby jsou velmi komplexní.

Interiérový dekoratér má pak za úkol byt především zútulnit výběrem vhodných doplňků a dekorací. Designér funkci dekoratéra snadno zastane, ale naopak už to neplatí. A jestliže vaše nové bydlení teprve vzniká, bude se vám hodit rovnou bytový architekt, který si poradí i s návrhem elektroinstalace, rozvržením místností a dalšími nosnými prvky celého charakteru stavby.

Tip na článek:  Kde získat peníze na přestavbu bytového jádra

Prodáváte byt? I tady vám bude profesionál skvěle nápomocen

Ale návrhy bytových interiérů nemusí být omezeny jen na úpravu vašeho současného bydlení. Mohou vám pomoci i s jeho prodejem. Stačí zapátrat po službě Home staging, která celý prostor odosobní, dovolí mu působit zachovalejším dojmem a na první pohled vypíchne jeho výhody. Taková síla prvního dojmu vám pomůže s rychlým hledáním kupce i výhodnou cenou, jež za svou nemovitost dostanete. Fotografie interiérů upravených podle zásad Home stagingu se bez nadsázky vyjímají nad ostatními, takže vám poskytují výhodu efektu topovaných pozic i bez dodatečných nákladů na propagaci.

Home staging si totiž klade za cíl peníze vydělávat a ne je utrácet. Přesvědčí vás o tom například bytová designérka Iveta Hlásková, jež se na problematiku moderní úpravy interiérů specializuje. Sjednejte si nezávaznou schůzku a zjistěte, co mohou její zkušenosti a know-how udělat právě pro vaše bydlení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *