Oživte stěny veselými tapetami a povlečení pestrými motivy hrdinů

Prázdniny utekly jako voda, do Vánoc daleko. Co třeba překvapit děti i uprostřed podzimních plískanic tím, že z jejich všedního pokojíčku utvoříte hotový ráj pro malé nezbedy?  Stačí kreativní rychlá akce s tapetou a dekorativními textiliemi v hlavních rolích. Vsadit můžete třeba na vtipné dětské tapety, které se zalíbí nejen Vašim potomkům.

Stěna, to je poměrná velká plocha, jež poměrně zásadně ovlivňuje kompaktnost celého pokoje. A tapety se mohou stát poměrně dost výrazným prvkem, čehož je dobré využít právě v dětském pokoji. Porozhlédnete-li se po internetu, můžete objevit designové tapety z kolekce designérky Babety Ondrové nazvané Kiss for kids, tedy polibek pro děti.

Celá edice se vyznačuje velice jednoduchými, čistými tvary motivů, čímž vznikají opravdu jedinečné a originální tapety, stačí si jen vybrat.

Oživené stěny můžeme doplnit výměnou záclon či zakoupením nového povlečení na postel, které je vtipné, kvalitní a pěkně barevné, malému rošťákovi neudělá větší radost nic jiného než populární dětští hrdinové. Na černobílé ornamenty tedy rovnou zapomeňte, ty si nechce pro sebe.

Tip na článek:  Plachtové haly, které vydrží i desítku let

Mezi nejkvalitnější typy povlečení patří ta vyrobená z pravé egyptské bavlny, která jsou nadmíru pevná a mají výbornou savost. Máte-li doma malého alergika či potomka s kožními problémy, vsaďte na organickou bavlnu pěstovanou bez použití chemických hnojiv a jiných toxických látek. Navíc tak získáte daleko měkčí a jemnější povlečení, jelikož biobavlna má malinko jiné vlastnosti než klasická bavlna, kterou znáte z obchodů.

Abyste tuto kvalitní bavlnu uchránili újmy, nepoužívejte při praní žádná změkčovadla ani nejrůznější aviváže, povlečení pak perte naruby. Tak hurá do proměny dětského pokoje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *