Levné bydlení v mobilních domech

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to je existovat bez domova, jelikož nemáte dostatek financí na pořízení si bytu či domu? Myslíte si, že jedinou vhodnou variantou je bydlet na těch nejnuznějších hotelech, stanovat, anebo je tu nějaké vhodnější řešení, jak přečkat těžké životní období bez místa, kde byste mohli složit hlavu?

Jako vhodná varianta se jeví levné bydlení v mobilních domech. Jedná se napůl o karavan a napůl o klasický obytný dům. Nejen, že Vám mobilní dům zajistí kvalitní příbytek, můžete se s ním libovolně přemisťovat, ale má také další výhody, které nemusí být na první pohled tolik zřetelné. Využití jako rekreační objekt je jasné, kdo by si nevybavil idylickou rodinnou dovolenou v karavanu. Ale o vhodnosti k trvalému bydlení neví zrovna mnoho lidí. Velkým kladem tohoto domečku může být to, že není pevně spojen se zemí, nepotřebuje tak běžné stavební povolení. Menší mobilní domy pořídíte už od devadesáti tisíc, ty luxusnější seženete do půl milionu. Sice se nejedná o zanedbatelnou částku, ale vzpomeňte si, kolik stojí klasický byt či dům.

Tip na článek:  Polodrahokamy pro radost i zdraví

Mobilní dům sice velice připomíná karavan, avšak je daleko větší, prostornější a daleko lépe izoluje. Vždyť je také určen pro celoroční provoz. Jistě, že se dá mobilní dům využít i jako přechodné bydlení v době prázdnin a dovolených, ale proč jej neobývat i zbylých deset měsíců, když jsou náklady minimální. Nebaví Vás už běžné byty, kde se musíte neustále potýkat s hlučnými sousedy a neúnosně vysokým nájemným? Podívejte se po nabídce mobilních domů, třeba si vyberete alternativu, která bude pro Vás jako dělaná. Proč bydlet na kolejích, když si můžete pořídit mobilní dům, jenž Vám zůstane i poté, co skončíte střední a vysokou školu a stane se tak solidním bydlením pro Vás i vaši drahou polovičku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *