Zateplení a rekonstrukce střech jedině s AHF Stavby s.r.o

zateplení a rekonstrukce střech
Zdroj: http://www.ahf.cz

Menší rodinný domek je jistě snem každého z nás. Pokud si svůj sen jednoho krásného dne splníte, jistě se budete snažit užívat si všech výhod, které rodinné bydlení nabízí.

V případě, že se rozhodnete pro koupi staršího rodinného domku nebo při realizaci novostavby nevyužijeme služeb odborníků, může se stát, že po čase přestanou některé součásti domu plnit svou primární funkci. Mezi nejrizikovější místa rodinných domů patří bezpochyby střechy, které jsou dennodenně vystaveny vnějším, ale i vnitřním vlivům. Pro případy, kdy střecha domu potřebuje opravu nebo odborný audit, jsou zde odborníci ze společnosti AHF Stavby s.r.o.

Kdo jsme a co děláme?

Stavební firma AHF Stavby s.r.o. se sídlem v Praze nabízí služby v oblasti zateplení, oprav a rekonstrukce střech (plochých i šikmých). Společnost s dlouholetými zkušenostmi poskytuje servis té nejvyšší kvality s důrazem na individuální požadavky zákazníka. V případě, že se rozhodnete využít služeb společnosti AHF Stavby s.r.o., připravte se na vysoce profesionální servis, stejně jako na precizně odvedenou práci.

Tip na článek:  Jak získat dotaci na komplexní zateplení bytového domu?

Firma poskytuje své služby v oblasti zateplení a opravy střech nejen na území našeho hlavního města, ale také až do vzdálenosti cca 100 – 150 kilometrů od Prahy.

Jak objednat služby společnosti AHF Stavby s.r.o.?

Rozhodnete-li se, že si vaše střecha zaslouží nový kabát nebo jednoduše potřebujete aplikovat vhodnou izolaci, pak je objednávka služeb společnosti AHF Stavby s.r.o. opravdu velmi jednoduchá. Buďto kontaktujete pracovníky firmy prostřednictvím telefonu či e-mailu nebo si na oficiálních webových stránkách otevřete poptávkový formulář, kde vyplníte kontaktní údaje o své osobě i předpokládaný popis prací (např. rekonstrukce ploché střechy, oprava šikmé střechy, zateplení ploché střechy apod.).

Pracovníci společnosti se budou snažit na vaši poptávku odpovědět v co nejkratším možném termínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *