Hliníková střecha vám dokáže nabídnout celou řadu výhod. Proč byste ji měli vyměnit za klasickou střešní krytinu?

Pokud hledáte opravdu kvalitní střechu, která vám vydrží i několik desítek let, určitě byste měli svoji pozornost zaměřit na hliníkové střešní krytiny. Ty se poměrně dlouhou dobu potýkaly s celou řadou mýtů, které vedly k tomu, že se jim lidé raději vyhýbali. Ve skutečnosti se však technologie jejich výroby posunula na tolik, že se jedná o jedny z nejkvalitnějších střešních krytin na trhu.

Dlouhá životnost střechy bez zbytečných oprav

Téměř každý, kdo staví střechu, nebo ji rekonstruuje, řeší jeden problém, a to životnost střechy. Právě ta vám zajistí, že se nebudete muset o střechu starat a ani ji často opravovat. Ve výsledku tak můžete ušetřit i nemalé částky, a to zejména z dlouhodobého hlediska. Obvykle tak nemusíte přistupovat k výměně střechy i několik desítek let.

Jako jedna z nejkvalitnějších se v současnosti jeví hliníková střešní krytina, která vydrží běžně i více než 100 let, aniž byste museli přistupovat k rozsáhlejším opravám. Samozřejmostí je však kvalitní zpracování a pokládka střechy, u nichž je vždy nutná asistence profesionálů. Ověřenou firmou je například PREFA, která se ve svém oboru pohybuje více než 75 let, což není zrovna málo.

Tip na článek:  Proč je důležité mít na stavbě vestu?

Jednoduchá údržba a originální design pro jakoukoliv stavbu

Zaručeně vás hliníková střecha překvapí i svojí jednoduchou údržbou, díky čemuž nebudete muset obvykle hnout ani prstem, abyste prodloužili její životnost. Kvalitní hliníková krytina totiž nikdy nerezaví, což z ní dělá ideální materiál pro stavbu střech prakticky u všech typů budov. Kromě toho se však běžně staví i hliníkové fasády, u nichž je možné dosáhnout skvělého zateplení, ale zároveň i jedinečného designu. Krytina i fasády jsou vyráběny v široké nabídce barev a povrchových úprav, z nichž si vybere každý. Nabídku firmy PREFA můžete tento měsíc vidět naživo na veletrhu For Arch již tento měsíc v Praze. PREFA vám navíc nabízí vstupenku na tuto akci zdarma. Veškeré info naleznete na výše uvedeném webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *