Potřebujete opravit chalupu? Vyzkoušejte tyto 3 vychytávky

Potřebujete opravit chalupu? Vyzkoušejte tyto 3 vychytávky
Potřebujete opravit chalupu? Vyzkoušejte tyto 3 vychytávky

Oprava chaty nebo chalupy se nemusí odkládat ani v zimě. Třeba vymalovat se dá, i když venku fouká. A ušetříte tak čas na léto, kdy si užijete teplé počasí v novém. Rekonstrukce chaty ale není jen tak. Abyste si ji co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás tyto tři vychytávky.

Vychytávka první

Sežeňte si materiál i nástroje přes internet. Ušetříte čas, který byste strávili vybíráním v obchodě. Potěšená bude i vaše peněženka, protože tak nekoupíte navíc nic, co nepotřebujete. Zároveň si jednoduše porovnáte recenze nejen na produkty, ale i na prodávající. A kde hledat? Podívejte se na stránky Poptávej.cz a zkuste si zadání poptávky zdarma.

Vychytávka druhá

Máte rádi zahradu, ale nemáte zrovna „zelené prsty“, jak říkají Angličané? Máte dvě možnosti. Buď můžete mít ze zahrady betonové království, nebo si jednoduše najdete pomoc. Zahradního architekta, bazénáře, nebo dokonce zahradníka najdete jednoduše na stránkách Poptávej.cz. A navíc to bude odborník přímo z okolí, takže můžete jeho služby využívat pravidelně.

Tip na článek:  Obliba zahradního nábytku z plastu roste, víme proč!

Vychytávka třetí

Pokud jste rození kutilové, dále nečtěte. Ostatním chatařům dáme tip, najděte řemeslníka nebo stavební firmy tím nejjednodušším způsobem. Jak na to? Najděte si tři minuty volna a ty investujte do vyplnění poptávkového formuláře na stránkách Poptávej.cz. Ušetříte tím nejen spoustu času, ale i peněz. Vaše poptávka totiž poputuje přímo k odborníkům z okolí. Ti na základě poptávky připraví cenovou nabídku na míru a zašlou do vašeho emailu. Na vás bude vybrat si tu nejlepší a dodavatele zkontaktovat. Stejným způsobem seženete materiál, nástroje, ale i další odborníky. Pro poptávajícího je to zcela zdarma. Tak proč to nezkusit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *