Levná a kvalitní rekonstrukce bytu neexistuje

V oboru stavebnictví jdou výrazy typu levně a kvalitně proti sobě. Trh je nastavený tak, že za kvalitu si klient jednoduše musí připlatit a ve většině případů se to vyplatí a promítne se to v dlouhodobé životnosti nebo kvalitním servisu, který výrobce/dodavatel poskytuje. Většina stavebních firem, které se rekonstrukcím věnují, mají na výrobních a službách velmi podobné marže a není tedy prostor k výraznější manipulaci s cenou směrem dolů.

Jiná situace nastává v případě, kdy si firma například vyrábí nábytek či vybavení ve vlastní dílně. Termín výroby se tak může přizpůsobit určité zakázce a s cenou je rovněž možno manipulovat. Za normálních okolností bývají termíny dodávek kvalitních materiálů poměrně dlouhé. U podlah se jedná například až o pět týdnů, u zárubní a dveří jsou tyto termíny velmi podobné rovněž. Dle odborníků z portálu Rekonstrukce bytů Brno jsou právě prodlevy v dodávkách materiálů a vybavení základní prvek, z důvodu kterého je rekonstrukce zpožděna.

Dalším důvodem pro zdržení je určitá kapacita firmy, které musí být stabilně využita. Není tajemstvím, že většina firem provádějících rekonstrukce má čekací lhůty cca dva měsíce samozřejmosti v závislosti na obsazenosti a na ročním období. Přes zimné měsíce často bývají stavební práce levnější a firmy jsou méně vytížené. Naopak během letních měsíců je stavební sezona a firmy bývají bez problémů vytížené i na tři měsíce dopředu. V tomto období si z důvodu vysoké obsazenosti navíc mnoho z nich klienty vybírá, což klientům zrovna do karet nehraje.

Tip na článek:  Nepodceňujte výběr vhodného stojanu pro slunečník!

V případě Brněnské firmy Rekonstrukce bytů Brno jsou ceny stále stejné v průběhu celého roku. Plánovací kapacity jsou samozřejmě různé, ale vše se dozvíte na zákaznickém emailu info@rekonstrukcebytubrno.com nebo zákaznické lince. Rekonstrukce bytů v Brně jsou prováděny odbornými pracovníky s dlouholetou praxí v oboru, důkazem kvality služeb je široká základna spokojených klientů. Pro zájemce o částečnou rekonstrukci zřídila firma divizi Rekonstrukce bytového jádra Brno.

Levná a kvalitní rekonstrukce bytu neexistuje
Republica / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *