Rekonstrukce bytů a bytových jader po celé ČR

Rekonstrukce bytů a bytových jader po celé ČR
AWFG_Berlin / Pixabay

Při rekonstrukci bytu nebo bytového jádra vždy preferujte kvalitu před nízkou cenou. Jedná se o základní pravidlo, které razí mnoho stavebních firem a pokud klient toto pravidlo respektuje, je na nejlepší cestě k úspěchu. Dle majitele stavební společnosti Rekonstrukce bytů Praha, pana Zemánka je preference kvality zcela nezbytná a to především z důvodu dlouhodobé životnosti instalovaného vybavení a použitých materiálů.

Nenakupujte vybavení na internetu osobně

Velmi často se stává, že klienti si nakoupí sami vybavení z internetu, které je logicky k dostání za nižší ceny. Často se jedná o vybavení a materiály sekundární kvality, z čehož vyplívají určité problémy spojené s dlouhodobým užíváním. Nejhorší případy po dokončených rekonstrukcích bytů, bytových jader a koupelen nastávají, kdy ž dojde k poruše vybavení, které si klient osobně zakoupil, ale toto vybavení je například zabudované do zdi. Žádná stavební firma, ani firma rekonstrukce bytu Praha či její pobočka Rekonstrukce bytového jádra Praha v těchto případech neručí za práci provedenou při instalaci tohoto vybavení a podobně. Záruku vždy nese výrobce, který dané vybavení vyrobí nebo dodá.

Tip na článek:  Praktické prvky do vaší domácnosti, na které nedáte dopustit

Stavební firmy provádějící rekonstrukce obvykle jednání klientů, kdy si klient nakoupí vybavení osobně příliš nepodporují. Vyplívají z toho určité problémové situace starosti obecně. Nejedná se pouze o riziko poškození, ale rovněž o riziko, že dané věc nebude připravena v místě rekonstrukce, když ji tam firma potřebuje (tím se protáhnou termíny). Další problém často nastává v případě, kdy klient nakoupí věc pod jiným označením ale typově stejnou, která ne vždy odpovídá požadavkům na rekonstrukci. U mnoha vybavení, ačkoliv se jedná o typově stejné věci, je jiné označení a ve finále je často nutné výrobek měnit, čímž se opět protahují termíny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *