Kabelka Tamaris poslouží při každé příležitosti

Kabelka Tamaris poslouží při každé příležitosti
Kabelka Tamaris poslouží při každé příležitosti

Jsou kabelky vaší vášní?

Rozplýváte se při pohledu na každou novou kolekci blahem a už v duchu házíte stylové kousky do pomyslného nákupního košíku? Pak vám nová kolekce kabelek Tamaris rozhodně učaruje!

Ideální kabelka pro nekonečné kombinování

Každý rok se   snaží nejen vylepšit stávající modely, ale přijít s něčím novým. Letošní sezónu ovládly například hravé třásně, nebo nápadité kombinace několika barev i materiálů.

I přesto je však vhodné kupovat kabelku s důrazem na to, aby se dala snadno kombinovat s nejrůznějšími outfity, napříč celým šatníkem.

Při výběru se tedy podívejte do své skříně a pokuste si vzpomenout, jakou kabelku nejčastěji postrádáte a jaké barvy doplňků převládají.

Vhodné barvy pro každou ženu 

Ani v tomto případě však nejsou zapovězeny barevné kombinace, neboť například černá kabelka s bílými a šedými detaily je nejen velmi univerzální, ale zároveň oživí jinak poněkud fádní kancelářský model. Podobně zafunguje také béžová kabelka s tmavě modrými aplikacemi apod.

Pokud už máte dost černé a hnědé barvy, dejte ve svém šatníku prostor neméně elegantní šedé barvě.

Na kabelkách Tamaris se však skvěle vyjímají také výraznější barvy, například cihlově červená nebo tmavě zelená, které prokážou skvělou službu zejména rusovláskám.

Tip na článek:  Jak ušetřit při nákupu přes internet? Zkuste slevy na abKupóny.cz

Naopak blondýnky jistě nepohrdnou světle modrou kabelkou, šatník brunetek oživí například moderní hořčicově žlutá barva.

Pokud si však nevíte rady, jak takovou kabelku k outfitu doladit, pak vězte, že postačí třeba šátek v podobném odstínu a je hotovo!

Propracované do posledního detailu

Nejeden muž žasně, když vidí, co všechno jeho partnerka nosí ve své kabelce či tašce. Také se bez žádné své nezbytnosti za žádnou cenu neobejdete, ale zároveň vás otravuje nekonečné přehrabování v kabelce?

Nemůžete v jejích útrobách nikdy najít to, co zrovna potřebujete? Mnoho výrobců zapomíná na to, že kabelka musí být nejen pěkná na pohled, ale také promyšlená z praktického hlediska.

Proto nesmí chybět dostatek přihrádek a kapsiček na spoustu drobností, které potřebuje mít každá žena neustále po ruce. Při výběru se tedy zaměřte nejen na její design, ale věnujte pozornost také jejímu vnitřnímu uspořádání.

Kabelky Tamaris jsou odzkoušené skutečnými ženami, nikoli nepromyšlené modely, které jsou z praktického hlediska spíše jen k vzteku. Podobně je tomu také v případě popruhů, neboť každá žena je zvyklá na jiný styl nošení vyžadující jinou délku popruhů.

Stejně tak se každé ženě nemusí osvědčit moderní velké hranaté tašky, které sice pojmou hodně věcí, ale při manipulaci mohou značně překážet a ženy malé postavy mohou s takovou taškou opticky vypadat ještě menší.

Upřednostňujete nadčasové, decentní kabelky, nebo si občas uděláte radost nějakým extravagantním kouskem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *