Při výběru lazury na dřevo se nevyplácí šlápnout vedle

offenporig-penzion-bona-rokytnice-n-j-2008-jpg
Při výběru lazury na dřevo se nevyplácí šlápnout vedle

Ať už vlastníte chatu, chalupu nebo rekreační objekt, jistě budete řešit, jak před rozmary počasí a dalšími faktory ochránit jednotlivé dřevěné části stavby. Klasická barva v krycích odstínech ne každému vyhovuje. Proto stále více osob sahá po kvalitních lazurách. Takové lazury na dřevo vynikají hned několika přednostmi. Nejen, že chrání dřevo po mnoho dlouhých let, také jsou prodyšné a pružné. Taková lazura navíc vyniká univerzální použitelností nejen v exteriérech, ale také interiérech. Stálicí mezi nimi je lazura na dřevo Offenporig, která patří mezi nejprodávanější výrobky značky Herbol v celé ČR.

Výhody lazury na dřevo Offenporig

Mezi největší přednosti výrobku patří nepochybně nízká vnitřní viskozita, stejně jako prodloužený počátek schnutí, který umožňuje hospodárné nátěry menších, ale i větších ploch, s nimiž může nejeden majitel domku bojovat. Aby lazuru nenahlodaly rozmary počasí nebo zub času, je vybavena spolehlivou dvoufázovou ochranou proti UV záření. Ta je zajištěna prostřednictvím patentově chráněné kombinace pigmentů a pojiva.

Tip na článek:  5 důvodů, proč si pořídit kvalitní perský koberec

Jak se chová dřevo opatřené lazurou Offenporig?

Dřevo, které ošetříte lazurou Offenporig, je vodoodpudivé, jeho mikropóry ovšem mohou dýchat, což považujeme za další z výhod. Lazurou můžete opatřit rozmanité druhy dřeva – od těch evropských dřevin, až po tropické. I v případě nátěru ve více vrstvách zůstává stále zachována originální textura dřeva, stejně jako jeho krása. Lazuru Offenporig můžete zakoupit v 15 různých odstínech. Pokud si nevyberete odstín, který by odpovídal použitému typu dřeva, není problém nechat si jej namíchat dle stupnice RAL. Lazuru opatříte ve specializovaných prodejnách nebo na stránkách výrobce herbol.cz, kde si dokonce můžete nechat poradit s výběrem i odstínem konkrétního nátěru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *