Tři šikovné tipy pro moderní bydlení

Přemýšlíte o tom, co je v oblasti bydlení a lifestyle letos opravdu trendy? Máme pro vás hned tři zajímavé možnosti. Podíváme se na zoubek stylovým a trvanlivým vchodovým dveřím, seznámíme se s praktičností infrapanelů, a nakonec vám poradíme, jak to všechno pohodlně odvézt.

Když chcete opravdu odolný a krásný vchod

Právě vchodové dveře rozhodují o prvním dojmu u každé návštěvy, která k vám zamíří. Je tedy důležité vybírat je tak, aby vydržely opravdu dlouho v perfektním stavu.

Doporučit lze zejména hliník, jenž dostal do vínku zejména odolnost, trvanlivost a bezúdržbovost. Vydrží bez poskvrnky i celá desetiletí a odolá i návštěvám nezvaným. Všeobecně se tvrdí, že neprolomí-li zloději zámek dveří do pěti minut, pak s nepořízenou odcházejí. A hliníkové dveře jim budou klást odpor o poznání déle. Navíc se chlubí i skvělými protihlukovými a protipožárními vlastnostmi.

Tip na článek:  Opravu střechy zvládne profesionální firma během pár hodin. Kdy je lepší vsadit raději na komplexní výškové práce?

Uspořte energii díky chytrému řešení

Znáte moderní infrapanel? Jde o pohodlné a bezúdržbové vytápění, jež vyniká právě vysokou úsporností a jednoduchou instalací. Nezáleží na tom, kam je umístíte – sálat mohou ze stěn i od stropu. Infračervené vlny vytvoří po celé místnosti rovnoměrnou tepelnou pohodu. A co víc – nabídnou i skvělé estetické vlastnosti. Mezi nejčastěji používané materiály totiž patří sklo, jež je k dostání v mnoha provedeních. Nároční zákazníci mohou volit z mnoha rámů i druhů skel (pískované matné apod.).

Náš tip: Moderní infrapanely jsou zdravotně zcela nezávadné. Nevíří totiž v místnosti vzduch a tím pádem ani prach a alergeny.

Neplaťte za drahé doručovací služby…

… místo toho se poohlédněte, kde se ve vašem okolí nachází nejbližší půjčovna dodávek. Snadno si vyberete vhodný model podle značky nebo velikosti. On-line si zvolíte datum i místo vypůjčení a vrácení. A až pojedete pro nové vchodové dveře či infrapanel, nemusíte se obávat stísněného prostoru vašeho kufru, ani přistupovat k riskantnímu převozu například na střeše. Budete svým vlastním pánem – a jako bonus navíc i ušetříte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *