Nemáte čas na údržbu zeleně v kanceláři?

Pokud máte ve firmě výzdobu ve formě zeleně a nestíháte se o ni kvalitně starat, pozvěte si k pravidelné péči odborníky. Ať už se jedná o komerční prostory, nebo kancelářské budovy, zkušení zahradníci poskytnou Vašim rostlinám kompletní péči. Pravidelně rostliny ostříhajípohnojí, nebo přesadí, vše jak bude nutné, v případě napadení škůdci odborně ošetří.

Odborná zahradnická firma používá nejvhodnější technologii pro výsadbu, využívá substráty a květináče, které doplní Váš interiér dle Vašeho vkusu. Výsadba rostlin je rychlá a druhy rostlin jsou zvolené tak, aby se o rostliny dalo pečovat snadno a pravidelně. Nespornou výhodou rostlin je ovlivnění vlhkosti vzduchu, snížení množství prachu v kyslíku a utlumení hluku. Působí útulně a navodí v interiéru pocit klidu. Pro pracovníky v kanceláři tak vytváří květinová výzdoba pozitivní pracovní klima. Vhodné pokojové rostliny čistí i kancelářské ovzduší např. od formaldehydu, který se může uvolňovat ve vnitřních prostorách a přispívají tak celkové pohodě.

Podle umístění oken v kancelářích Vám také zahradníci poradí, jakou rostlinnou skladbu zvolit podle klimatu, které umístit do stínu a jaké na slunce. Výsadba proběhne přímo na místě, které si určí zákazník. Pokud k tomu máte ve firmě prostory, je možné založit a udržovat také zimní zahradu.

Tip na článek:  Navrhněte si regály podle vlastních představ a požadavků

Jestliže hledáte pro svoji kancelář zahradníky, kteří se Vám postarají o údržbu zeleně v kancelářích, oslovte s důvěrou naši firmu MELOUNOVÁ, s.r.o. Naši zkušení odborníci Vám poskytnou veškeré informace k tomu, abyste si zvolili vhodné rostliny do svých interiérů. Každou místnost je možné vybavit podle jejího účelu a zaměření pracovních povinností. Poradíme Vám, jaké vybrat květiny, bylinky i květináče. Provedeme výsadbu rostlin v interiéru. Na Vašem pozemku vysázíme dřeviny, skalničky i trávník. Osázíme pro Vás i střešní zahrady, vytvoříme kamenné zídky a ploty. Obraťte se na nás, můžete se spolehnout, že se o Vaše rostliny postaráme a vytvoříme pro Vaše kolegy v práci tvůrčí pracovní prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *