Revoluce ve světě regálů: Nepřizpůsobujte se moderním trendům a navrhněte si vlastní

Revoluce ve světě regálů: Nepřizpůsobujte se moderním trendům a navrhněte si vlastní
Arno_M / Pixabay

Regály – ať se nám to líbí nebo ne – jsou nepostradatelnou součástí provozů, kanceláří, archivů i domácností. Ačkoli jim běžně nepřikládáme žádnou váhu, plní jednu veledůležitou funkci. Drží totiž všechny důležité věci včetně složek, šanonů a knih na svém místě. Na světě existuje nepřeberné množství typů a modelů regálů. Největší oblibě se ale pochopitelně těší jejich klasická kovová varianta, která odolává zubu času i případnému mechanickému poškození, vyznačuje se vysokou nosností a dlouhou životností a je možno ji umístit prakticky všude, kde nalezne uplatnění. Není tak náhodou, že kovové regály patří mezi vybavení obchodu, skladu nebo kanceláří. A víte, že si je dokonce můžete sami navrhnout? Poradíme, jak na to!

Vytvořte si svůj vlastní regál

Na stránce www.eshop.eu-regaly.cz/naleznete kromě bohaté nabídky a několika specifických kategorií také řadu informací o jednotlivých typech a modelech regálů. E-shop se ale také liší jednou specialitkou, kterou je konfigurátor regálů, prostřednictvím kterého můžete navrhnout své vlastní regály do skladu, kanceláře nebo domácnosti. Konfigurátor vyniká velmi intuitivním ovládáním a uživatelskou přívětivostí. Jako první zvolíte místnost, pro kterou hodláte regály vytvořit, poté zadáte rozměry, ale i materiál či počet regálů. Jakmile budete s navrženým modelem spokojení, pod parametry uvidíte celkovou cenu regálu. Poté můžete zadat regál do výroby a očekávat jeho dodávku.

Tip na článek:  Nejžádanější výrobky z nerezové oceli

Pár slov o společnosti

Na závěr si dovolíme připojit stručné představení společnosti Eu – Regály, na jejichž oficiálních webových stránkách konfigurátor regálů naleznete. Společnost vyrábí a dodává profesionální regály do skladů, archivů i domácností. Specializuje se také na výrobu univerzálních regálů do obchodů a skladů. Ryze české regály splňují všechny normy dané Evropskou unií, proto se můžete těšit z jejich kvality, ale i dlouhé životnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *