Prodáváme nemovitost v Českých Budějovicích: Vyplatí se pomoc realitní kanceláře či nikoli?

O realitních kancelářích koluje spousta neopodstatněných mýtů a předsudků. Někteří tvrdí, že je jejich pomoc zbytečná a nákladná. Jiní si prodej nemovitosti bez pomoci zkušených makléřů nedokáží představit. Jak jste na tom vy? Zařizujete prodej nemovitosti svépomocí? Nebo nepohrdnete pomocí realitní kanceláře. Na následujících řádcích pro vás máme výčet výhod a nedostatků obou zmíněných variant. Na závěr připojíme i jeden tip pro obyvatele Českých Budějovic a okolí.

Prodáváme nemovitost svépomocí

Prodáváte-li realitu svépomocí, je potřeba si uvědomit, že tento proces vám zabere spoustu času. Nejdříve je potřeba sepsat poutavý inzerát, nafotit kvalitní fotografie a inzerovat tam, kde o vás stojí. Zajímavým tipem je portál kralovskereality.cz, kde můžete inzerovat či vyhledávat nemovitosti České Budějovice. Připravte se na to, že v jednotlivých krocích můžete nadělat spoustu více, či méně závažných chyb, které vás mohou ve finále stát nejen čas, ale především peníze. Výhodou prodeje nemovitosti bez realitky je ale skutečnost, že jednáte přímo s konkrétním zájemcem a můžete si vybrat zkušeného právního zástupce, který vás bude zastupovat v právních věcech. Zajímavou předností je samozřejmě i úspora provize, kterou si realitní kanceláře

Tip na článek:  Růst ceny zlata je šokující

Informace: Odhod ceny nemovitostí je důležitým krokem při prodeji vaši nemovitosti.

Prodáváme nemovitost s realitní kanceláří

V případě, že se rozhodnete oslovit renomovanou realitní kancelář, získáte spolehlivého partnera, který vás provede celým procesem prodeje bez sebemenšího zaškobrtnutí. Získáte nejen právní a finanční servis, zkušený realitní makléř se postará o hladký průběh celého procesu a vy se prakticky nemusíte o nic starat. Žádný kolotoč schůzek, žádné telefony. Pouze profesionální servis a peníze na ruku. Ani realitní kanceláře ovšem nepracují zadarmo, proto je potřeba připravit se na provizi, jež čítá několik procent z kupní či odhadní ceny.

Slíbený tip závěrem

A jak jsme slíbili, tak také učiníme. Bydlíte-li v Českých Budějovicích a blízkém okolí, máme pro vás tip na spolehlivou realitní kancelář, která vyniká profesionálních přístupem, stejně jako nadstandardními službami, jež může vám – svým klientům nabídnou. Kanceláře Královské reality České Budějovic vynikají perfektní znalostí místního trhu, ale třeba také členstvím v Home 4 People. Ať už nemovitost sháníme nebo prodáváte, Královské reality se svými zkušenými makléři jsou sázkou na jistotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *