EIKA ZNOJMO, a.s. – všechny železářské a hutní potřeby na jednom místě

EIKA ZNOJMO, a.s. – všechny železářské a hutní potřeby na jednom místě
Silberfuchs / Pixabay

Slyšeli jste již někdy o společnosti EIKA ZNOJMO, a.s.? Pokud jste z Brna, Znojma nebo okolí, pak pravděpodobně ano. Pokud jste o této firmě doposud ještě neslyšeli, pak nám dovolte představit ji na následujících řádcích. Hledáte-li spolehlivé a profesionální železářství Brno, budou se vám následující řádky určitě hodit!

Více než 25 letá tradice

Společnost byla založena v roce 1991. Od té doby načerpala mnoho zkušeností nejen v oblasti železářských komponentů a výrobků, ale též hutního materiálu a vinohradnictví. Právě hutní materiál a potřeby pro vinohradnictví jsou také součástí bohatého sortimentu, který čítá více než 12 tisíc položek. Drtivou většinu z nich drží společnost skladem, proto jsou po objednání jednotlivé komponenty připraveny k okamžité expedici. Pokud jste konkrétní položku nenašli na oficiálních webových stránkách společnosti, není problém zvednout telefon a její dostupnost, případné naskladnění ověřit na zákaznické lince.

Tip na článek:  Kouzlo hořícího krbu bez ohně?

Bohatý sortiment a profesionální poradenství

Železářství Brno nenabízí pouze železářské potřeby. V jejím sortimentu naleznete také hutní materiál nebo potřeby pro vinohradnictví. Firma dokonce provozuje vlastní čerpací stanice LPG a CNG s kvalitními pohonnými hmotami. Společnost navíc můžete osobně navštívit v jedné ze tří provozoven. Dvě naleznete ve Znojmě a jednu v Brně. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo nejvhodnějším řešením, také pro tyto případy jsou zde připraveni zkušení profesionálové, kteří vám poradí a odpoví na všechny druhy dotazů.

Rychlost dodávek a komplexnost

Mezi největší přednosti společnosti EIKA ZNOJMO, a.s. patří nepochybně rychlá expedice objednaného zboží, stejně jako obsáhlý a neustále doplňovaný komplexní sortiment. Velkou přednost také shledáváme v individuálním přístupu k zákazníkům i možnostech osobního odběru objednaného zboží v kamenných prodejnách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *