Dodejte svému bydlu šmrnc rustikálním nábytkem

Dodejte svému bydlu šmrnc rustikálním nábytkem
court2408 / Pixabay

Máte rádi rustikální nábytek? Možná ano, ale ještě o tom nevíte! Možná, že víte, ale nedaří se vám sehnat žádné pěkné kousky za rozumné ceny. Pak pro vás existuje řešení.

Rustikální nábytek dodá interiéru bytu či domu kouzlo, kterého moderním nábytkem nedosáhnete: nostalgický nádech starých časů, velkých anglických či francouzských domů, masivních dřevěných postelí a obrovských skříní. Seženete-li nábytek bazarový, máte šanci získat jej levně a ve velmi dobrém stavu.

Nábytek vysoké kvality

Holandský nábytek je ceněn pro svou špičkovou kvalitu a případné mírné opotřebení na něm ani nepoznáte. Velké oblibě se těší komody, skříně a nábytkové stěny z masivního dřeva: jednodveřové, dvoudveřové i vícedveřové, obvykle z dubu, který je považován za vysoce kvalitní nábytkové dřevo. Cosi do sebe mají i vitríny se skly, do nichž si můžete vystavit to, co chcete mít na očích.

Tip na článek:  Vybíráte novou podlahu? Známe výhody a nevýhody jednotlivých variant!

Postel z dřevěného masivu se pyšní vysokou stabilitou a pevností a navíc dodá vaší ložnici neopakovatelný design. Ať se ve světě mimo ložnici děje cokoliv, v peřinách v pořádné posteli je vždycky dobře. Ta v rustikálním stylu takový požadavek splní dokonale.

Neopakovatelné pohodlí nabízí i kožené sedací soupravy. Oceníte je nejen doma, ale i jako luxusní kousek výbavy do vaší kanceláře nebo provozovny – ta pak před zákazníky získá punc výjimečnosti.

Bazarové i nové zboží

StylovýNábytek.eu nabízí holandský nábytek on-line, a to jako bazar za velmi rozumné ceny. Bazarové zboží se těší prvotřídní kvalitě – vykupovány jsou jen ty nejlepší kousky a následně jsou pečlivě ošetřeny, očištěny a renovovány. Na správném místě jste však i tehdy, pokud sháníte nové rustikální kousky: například psací stoly, které jako by vybízely k odložení brka s inkoustem, nebo kompletní výbavu jídelny (stůl a pohodlné židle).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *