Tři vychytávky pro letošní grilování, které by vám neměly chybět

Také milujete vůni čerstvě opečeného masa nebo grilované zeleniny? Chtěli byste své rodině i přátelům připravovat to nejlepší pohoštění, ovšem s minimem námahy? Ukážeme vám, čím byste si měli svůj letošní grilovací arzenál jednoznačně obohatit.

Dost možná máte doma obyčejný gril a neustále řešíte problémy s připalováním nebo nedostatečným propečením steaků, klobás a drůbeže. A jak si od toho pomoci?

Grilujte bez pracného rozdělávání ohniště

Je to jednoduché. Stačí vsadit na plynový gril Cattara. Používají se snadno – připojíte je k plynové lahvi a o nic dalšího se nestaráte. Poté vám stačí v případě potřeby jen otočit ventilem a budete mít zapáleno či uhašeno. Nemusíte se starat o zásoby dříví či uhlí vhodné na podpal, ani se na místě „setkání“ vyskytovat nejméně o dvě hodiny dříve, abyste stihli na dně grilu vytvořit dostatečně žhavou vrstvu uhlíků. A patříte-li mezi opravdové grilovací fajnšmekry, pak si pořiďte pojízdný gril nebo ten přenosný s kuchyňkou.

Tip na článek:  Řekněte stop plastovým židlím na zahradách

Maso kvalitně připravíte i na ohništi

Ale gril není jedinou možností pro přípravu masových delikates. Máte rádi spíše přírodní přípravu masa? Pak vyzkoušejte venkovní přenosné ohniště. Nejčastěji se vyrábí z kvalitní oceli opatřené vysokoteplotním nátěrem a ta nejlepší nabídnou i praktický poklop, který eliminuje odlétající jiskry. Lze je tak postavit na jakékoliv místě na zahradě a všude vám udělají perfektní službu. A k mání jsou samozřejmě i gurmánské modely s praktickým zabudovaným grilem.

Aby bylo vše potřebné vždycky po ruce

Už se vám také stalo, že jste nedokázali rychle najít svůj oblíbený nůž nebo vám zkrátka ve vašem domácím sortimentu chyběly ty správné kleště, takže všechny klobásy skončily minimálně jednou na zemi? Předejděte tomu a pořiďte si Cattara grilovací nářadí v praktických kufřících, díky nimž budete mít vše potřebné vždycky po ruce.

Meat Grill Beef Barbecue Steak - jccamacholopez / Pixabay
Tři vychytávky pro letošní grilování, které by vám neměly chybět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *