Prodáváte nemovitost? 3 typy pro výběr té správné realitní kanceláře

Nezávazně, rychle, přívětivě – a v jakékoliv situaci. Tak by se dala shrnout firemní politika těch nejlepších společností na našem trhu s nemovitostmi. Přesvědčíme vás, že zaručeně nepřehánějí.

Jděte tma, kde už máte prodáno

Přehánění? Vůbec ne. Stačí, když si vyberete velkou kancelář s mnohaletým zázemím. Díky rozsáhlé databázi poptávajících může nabídka na prodej nemovitosti přijít ještě dřív, než se vůbec váš inzerát dostane do veřejné inzerce. Navíc můžete prodat nemovitost i přímo realitní kanceláři, a to za předem dohodnutých podmínek.

Ty nejlepší realitky s férovými podmínkami nabízí svým klientům až 95 % prodejní ceny bytu či domu. Díky tomu získáte potřebnou finanční jistotu pro svůj další život. Můžete se tak s předstihem poohlížet po jiném vhodném bydlení, přemýšlet o vypořádání dědictví apod.

Tip na článek:  Chcete si pronajmout byt? Víme, jak neudělat chybu

Nebojí se ani nestandardních životních situací

To je další velmi důležité kritérium. Spěcháte, protože vám na dveře klepe exekutor? Pak využijte možnost okamžitého výkupu nemovitosti, opět s až 95% sazbou, kterou nabízejí ty opravdu spolehlivé firmy.. Vyškolení profesionálové se za vás rovněž zcela zdarma postarají o vyřízení veškerých právních záležitostí, převodu nemovitosti v katastru apod. Vy dopředu rozhodně nic neplatíte – naopak, realitní kancelář nakonec zaplatí vám.

Tip pro vás: Pronájem bez realitní kanceláře

Nezávazná schůzka pro každého

Zjišťujete teprve svoje možnosti a chcete si nechat poradit? Využijte možnosti nezávazné konzultace s odborníky, kterou by měly všechny spolehlivé realitní kanceláře také nabízet. Rádi navrhnou řešení ušité na míru přímo vaší životní situaci. Seznámíte se s reálnými možnostmi řešení své situace na realitním trhu a získáte množství cenných rad. A pokud nechcete, samozřejmě nic nepodepisujete – ani neplatíte. Uvidíte sami!

Mortgage House Contract Sign Home  - Tumisu / Pixabay
Prodáváte nemovitost? 3 typy pro výběr té správné realitní kanceláře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *