Prodáváte nemovitost? 3 typy pro výběr té správné realitní kanceláře

Nezávazně, rychle, přívětivě – a v jakékoliv situaci. Tak by se dala shrnout firemní politika těch nejlepších společností na našem trhu s nemovitostmi. Přesvědčíme vás, že zaručeně nepřehánějí.

Jděte tma, kde už máte prodáno

Přehánění? Vůbec ne. Stačí, když si vyberete velkou kancelář s mnohaletým zázemím. Díky rozsáhlé databázi poptávajících může nabídka na prodej nemovitosti přijít ještě dřív, než se vůbec váš inzerát dostane do veřejné inzerce. Navíc můžete prodat nemovitost i přímo realitní kanceláři, a to za předem dohodnutých podmínek.

Ty nejlepší realitky s férovými podmínkami nabízí svým klientům až 95 % prodejní ceny bytu či domu. Díky tomu získáte potřebnou finanční jistotu pro svůj další život. Můžete se tak s předstihem poohlížet po jiném vhodném bydlení, přemýšlet o vypořádání dědictví apod.

Tip na článek:  Vyplatí se koupit nemovitost v dražbě?

Nebojí se ani nestandardních životních situací

To je další velmi důležité kritérium. Spěcháte, protože vám na dveře klepe exekutor? Pak využijte možnost okamžitého výkupu nemovitosti, opět s až 95% sazbou, kterou nabízejí ty opravdu spolehlivé firmy.. Vyškolení profesionálové se za vás rovněž zcela zdarma postarají o vyřízení veškerých právních záležitostí, převodu nemovitosti v katastru apod. Vy dopředu rozhodně nic neplatíte – naopak, realitní kancelář nakonec zaplatí vám.

Tip pro vás: Pronájem bez realitní kanceláře

Nezávazná schůzka pro každého

Zjišťujete teprve svoje možnosti a chcete si nechat poradit? Využijte možnosti nezávazné konzultace s odborníky, kterou by měly všechny spolehlivé realitní kanceláře také nabízet. Rádi navrhnou řešení ušité na míru přímo vaší životní situaci. Seznámíte se s reálnými možnostmi řešení své situace na realitním trhu a získáte množství cenných rad. A pokud nechcete, samozřejmě nic nepodepisujete – ani neplatíte. Uvidíte sami!

Mortgage House Contract Sign Home  - Tumisu / Pixabay
Prodáváte nemovitost? 3 typy pro výběr té správné realitní kanceláře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *