Bydlení v Praze? Poradíme, které lokality preferovat

Pokud plánujete zakoupit byt v Praze, je to jistě počátek vašeho spokojenějšího života. Bydlení v hlavním městě má celou řadu výhod: budete neustále v centru dění, získáte lépe placené zaměstnání, vaše děti dostanou šanci chodit do lepších škol… Má-li být ale vaše bydlení skutečně takové, je třeba dobře vybrat lokalitu a samozřejmě i vhodný byt. Mezi nejvíce žádané lokality se řadí městské části Praha 10 a 8. Proč bydlet právě zde a jaké konkrétní možnosti se nabízejí?

Praha 10 je ideální pro rodinný život

Lokalita Praha 10 je skvělá v tom, že současně nabízí spojení s přírodou i s centrem města. Užívat si budete plnou občanskou vybavenost, bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití. Nic vám zde ke spokojenému životu chybět nebude. Velké popularitě se těší především byty Praha 10, které vznikly v rámci projektu Rezidenci Korunní. Byty zde jsou možná cenově trochu vyšší, ovšem na druhou stranu platíte za prestižní adresu a jejich moderní pojetí. Každý byt je velmi prostorný a vybaven moderními prvky, takže budete žít ve skutečném luxusu.

Tip na článek:  Nabídka nových bytů v Praze se stále rozrůstá

01

Extra moderna na Praze 8

Jestliže vám nevadí si ještě trochu počkat, určitě vydržte. Na Praze 8 totiž brzy bude zahájena výstavba velmi odvážného projektu s názvem Rohan City. Na území Rohanského ostrova vznikne nová zástavba, která nabídne luxusní byty Praha 8, současně také kancelářské a obchodní prostory. Budova i všechny prostory jsou řešeny tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější. Užívat si budete i okolí – bydlet budete nedaleko řeky, kterou lemují parky a stezky vhodné k procházkám či jiným sportovním aktivitám.

Chcete bydlet v Praze?

Na co si dát pozor

Pokud plánujete přestěhovat se do Prahy a užívat si všech jejich výhod, musíte většinou rychle jednat. O ty nejlepší novostavby v Praze je značný zájem. Zjistěte si proto v dostatečném předstihu vaše finanční možnosti: pomoci k tomu může třeba hypoteční kalkulačka, lepší je ale schůzka s hypotečním poradcem.

Jeden myslel na “Bydlení v Praze? Poradíme, které lokality preferovat

  • 16.2.2016 (19.41)
    Trvalý odkaz

    Já když se zdržuji déle v Praze, tak bydlím v dlouhodobém pronájmu (http://www.albertov.eu/) na Albertově, a tam se mi moc líbí. Takže kdybych se stěhovala do Prahy, tak tahle lokalita vyhraje :)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *