Anhydritová podlaha vs. beton – která technologie vyjde ze souboje lépe?

Plánujete realizaci nebo rekonstrukci podlah ve svých objektech? Pak dost možná přemýšlíte nad tím, jestli existuje něco rychlejšího a méně „špinavého“ než obyčejný beton. A my říkáme ano – existuje.

Jde o novinku zvanou anhydrit. Na ten se specializují mimo jiné i betonové podlahy České Budějovice od společnosti probeton-cb.cz. Nabízí rychlejší aplikaci i vytvrzení než v případě betonové podlahy, a navíc jsou vhodné i pro podlahové topení.

Nová generace podlah dokáže překvapit

Nezáleží na tom, zda se snažíte zrekonstruovat, rodinný dům, bytové prostory nebo budovu s kancelářemi. Kvalitní lité betonové podlahy České Budějovice se uplatní ve všech těchto variantách. Položit můžete i opravdu velké plochy a to bez jakýchkoliv dilatačních spár. Celý princip je totiž velmi prostý.

Tekutá směs anhydritu se jednoduše vylije na předem určené místo. Jde to snadno. Nevzniká při tom žádný prach ani nepořádek okamžitě po aplikaci přijde ke slovu žádaná samonivelace toho materiálu. Díky ní se podlaha sama rozlije v dokonale rovný povrch bez jakékoli pomoci. Zapomeňte na hladítka nebo rovnací dřeva – litá anhydritová směs se o vše postará sama.

Tip na článek:  Jaké typy konferenčních stolků jsou in

Rychlá aplikace bez vzduchových bublin

I pokládky v poměrně velkém domě zvládnete jednoduše za jedno odpoledne. Směs navíc velmi rychle tuhne, takže vše je pochozí už po 24-48 hodinách. Nějakou dobu sice ještě potrvá, než budete moci podlahu zcela zatížit, ovšem, další práce jako malování, úpravu oken, elektroinstalaci apod. budete moci provádět zcela nerušeně (zatímco v případě podlah z betonu byste museli čekat mnohem déle).

Dobře položené anhydritové podlahy České Budějovice v sobě navíc nemají ani žádné vzduchové bubliny, takže jsou skvělým médiem i pro podlahové topení (skvěle totiž přenášejí teplo). A kde se o nich dozvědět více? Jděte ke specialistům na stránky probeton-cb.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *