Dřevo v domácnosti, kam se podíváte

Dřevo může být elegantní, vážné – ale také vtipné. Záleží na tom, jak se ho rozhodnete uchopit. Do ložnice přinese kýžený klid, v koupelně zase ve spojení s těmi správnými barvami dokáže vykouzlit tu správnou náladu. I proto je dřevěný nábytek stále ještě evergreenem na všech frontách.

V každé domácnosti s trochou snahy najdeme něco, co je třeba přetřít, opravit nebo rovnou vyměnit. Každý rok si říkáme, že tentokrát to už opravdu nezanedbáme, a přesto nakonec skončíme na zemi, když pod námi povolí dlouho opomíjená rozviklaná noha židle.

Zaměřte se na relax

Nejvíce ohrožený je zejména koupelnový nábytek a to kvůli vysoké vzdušné vlhkosti ve svém okolí a mnohdy i působení samotné vody. To však neznamená, že bychom si v jeho případě museli jedinečnou krásu dřeva jakkoliv odpírat. Stačí vsadit na kvalitní zpracování i provedení a dřevo se pak bude vyjímat opravdu kdekoliv.

Tip na článek:  4 rady, jak vybrat opravdu kvalitní sedací soupravu

Předsíň jako vstupní brána do vašeho domova

Když se řekne předsíň, obvykle si vybavíme šatníky. Děti v nich vidí strašidla a vystupují i v nejedné pohádce, přesto jsou šatníky a šatní skříně nepostradatelnou součástí každé domácnosti. A to samé platí i pro lavice. Ty vám mohou dokonce připravit příjemné překvapení. Stačí, když je přestanete vnímat jako obyčejnou součást předsíně nebo šatního koutu a dovolíte jim rozkvést v podobě půvabných a jedinečných solitérů. A ukrývat v sobě mohou i úložné prostory

Zaostřeno na ložnici

Kdybyste měli v této místnosti najít tu nejopotřebovanější část, žádající si výměnu nejnaléhavěji, byly by to určitě postelové rošty.  Právě ony rozhodují o tom, jak bude vaše spaní pohodlné. Jestliže se jejich lamely nalomí nebo se celá konstrukce rozviklá, můžete si nechat o spokojeném a kvalitním odpočinku jenom zdát. Doslova. S pořízením nového vybavení proto neváhejte.

To všechno a ještě mnohem více najdete v e-shopu Atan.cz, který do naší provenience dodává kvalitní výrobky v mnoha stylech a provedeních. Chcete-li poznat neopakovatelnou krásu dřeva, jste tady rozhodně na správné adrese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *