Poptáváte novou střechu? S šikovnou pomocí od firmy PREFA získáte hned několik nabídek najednou. 

Ať už máte před sebou teprve položen projekt novostavby nebo plánujete rekonstrukci svého stávajícího bydlení, s otázkou nové střechy se můžete obrátit na firmu PREFA Aluminiumprodutke.

Máte-li vysoké estetické nároky či jste spíše konzervativní, v obou případech si určitě z hliníkových produktů PREFA vyberete.

Jak bude vaše nová střecha vypadat?

Pokud si neumíte svou novou střechu představit, můžete využít bezplatné služby firmy PREFA a díky fotoservisu si svou střechu prohlédnout na fotomotáži již za pár dní. A k vyžádání nabídky na položení krytiny můžete využít nový konfigurátor střechy s velmi snadným ovládáním, který je samozřejmě také bezplatný. Jeho uživatelské nastavení je opravdu jednoduché.

Nejdříve volíte typ projektu (rekonstrukce nebo novostavba) a následně zadáte několik údajů k střeše – počet metrů čtverečních, typ střechy (valbová, polovalbová, sedlová apod.), fotografie a samozřejmě kontaktní údaje.

Následně Vám zákaznický servis PREFA sám nakontaktuje řemeslníky z vašeho okolí, kteří mají s produkty PREFA zkušenosti, a o vše potřebné se postará. Vy si již pak vyberete ze získaných kalkulací tu,

Tip na článek:  Převlečte byt do nového kabátu

A máte-li v plánu rekonstruovat fasádu, nabízí firma PREFA i fasádní systémy, se stejně pestrým servisem.

Hliníková krytina se obejde téměř bez údržby

Je extrémně lehká, nekoroduje a pyšní se perfektními mechanickými vlastnostmi – přesně taková je moderní hliníková krytina PREFA. Má pro vás nachystané vše, co si představíte pod pojmem „plechová střecha“, ale přitom přidá i něco navíc.

Zejména lehkost je v dnešní době opravdu žádaná, protože u mnohých staveb už statik pokládku těžkých krytin jednoduše nedoporučí. Profesionálně zpracovaný hliník vydrží téměř bez údržby několik generací, kvalitní povrchová úprava P.10 je zárukou stálobarevnosti s písemnou garancí 40 let. Patentované skryté kotvení je vhodné i do velmi exponovaných míst. Na výběr je z několika druhů krytin – tašky, šindele, šablony, různé panely a vše v několika různých barvách. Každý objekt tak může být jedinečný!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *