Designové židle a křesla nejen do kanceláře

Kancelářské židle mají být velice kvalitní a pohodlné. Sedět na židli, která vám jaksi nesedí, je dost za trest. Klasické i otočné kancelářské židle, s područkami i bez nich, je třeba si jen zvolit tu pravou. Můžete si zvolit také dynamické či ergonomicky tvarované zdravotní židle do kanceláře, na kterých v pohodě vydržíte sedět po celý den.

Designová kancelářská židle PC

Pohodlné zdravotní kancelářské židle i křesla či luxusní designové židle, u nichž oceníte především barevnost, vzor a moderní vzhled, vás doslova nadchnou. Může se vám hodit kancelářská židle čalouněná, dřevěná nebo kožená. Luxusní designové kancelářské židle šetří vaše záda i kyčle a zajistí vám pohodlné posezení u pracovního stolu. Taková bílá kancelářská židle má mít pohodlný sedák, což je jedna z nejzákladnějších a nejvíc zřejmých věcí. Dřevěná židle moc komfortu při celodenním sezení asi nepřinese. Kancelářské křeslo potažené designovou látkou, která dýchá, vám může dost pomoci.

Designové vychytávky

Nastavitelná výška sedáku je asi nejdůležitější bod při používání ergonomické židle. Vaše kolena musí být vždy níž než vaše boky, zatímco nohy pevně stojí na zemi. Sezení příliš vysoko či nízko, může v delším časovém horizontu přivodit zdravotní problémy. Zdravotní kancelářská židle vám při nesprávném použití moc nepomůže. Opěrky na ruce, tzv. područky jsou další důležitou součástí ergonomických židlí. Při vyšším vzrůstu dejte přednost židli s volitelným nastavení výšky. Opěrky neustále narážející do stolu jsou protivné. Opěrky, které se dají snížit, jsou příjemný bonus. Nastavitelný úhel zádové opěrky levné kancelářské židle často nemají. Poloha vašeho těla je s ní ale vzpřímená a přitom se můžete u stolu rozvalit.

Tip na článek:  Pasivní domy mají zelenou

Další super přednosti

Bederní opora pro naši páteř lehce zahnutou dovnitř, jsou úžasné. Kancelářské židle PC by neměly být pouze rovné, ale lehce vystupovat dopředu. Hodně luxusní designová křesla ji navíc mají ještě nastavitelnou. Ideální židle k PC je také vybavena nastavením sklonu zádové opěrky a sklonu celé židle potažené prodyšnou látkou. Opěra beder je důležitá. V závislosti na výšce oceníte výškově nastavitelný sedák, zádovou opěrku, podhlavník a výškově nastavitelné područky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *