Aktuální trendy do ložnice jsou zajímavým mixem tradice a modernosti

StockSnap / Pixabay

Možná to bude znít jako klišé, ale ložnice je nejdůležitější místností našeho bytu. Ptáte se proč? Trávíme v ní totiž rovnou třetinu svého času, a právě ona rozhoduje o tom, jaký bude náš start do nového dne. Měla by tedy být útulná, příjemná a především praktická. Zajímá vás, jak se k těmto výzvám staví současní bytoví designéři?

Alespoň jedna válenda…

Kdo by to neznal. V ložnici se zkrátka cítíme tak příjemně, že se v ní čas od času uvelebíme i uprostřed běžného dne. Pro naši spánkovou hygienu to ale není zrovna nejlepší. Postel by měla sloužit především ke spánku – jinak si koledujeme o pořádné problémy. Naše mysl totiž bude během usínání podvědomě toužit po mnohem lepší zábavě, což může celý proces značně protáhnout. Vše se dá naštěstí vyřešit pořízením válendy. Na té si odpočinete, a v případě potřeby také uložíte návštěvu, navíc získáte praktický úložný prostor na ložní prádlo a další nezbytnosti.

Tip na článek:  Jak na výběr rohové sedačky od A do Zet

Starý pomocník v novém kabátě

Ne vždy se nám chce ukládat použité oblečení zpátky do skříně, zvláště když si je následující ráno chceme znovu obléknout. Němý sluha alias košatý věšák s mnoha rameny věrně sloužil našim babičkám, a nyní se do ložnici  opět vrací. Může mít podobu skoro až futuristické konstrukce nebo se převtělit do komfortní židle s vysokým a členitým opěradlem. Výběr je bohatý, ale konečné slovo je na vás.

Aby se dětem dobře spalo

Příjemný a osvěžující spánek potřebují i naši nejmenší. Zvláště panelákové pokojíčky však příliš prostoru ke kreativitě nedávají. Tady dobře poslouží zejména dětské patrové postele. Zaměřte se hlavně na modely opatřené úložným prostorem nebo variabilní sestavy, které lze měnit podle potřeby a rostoucích nároků dítěte. Díky praktickému vyhledávači nábytku a dalších doplňků do domácnosti Bevedo.cz už nemusíte pracně procházet jednotlivé obchody, ale přímo si zobrazíte jen to nejlepší zboží od ověřených prodejců. Rychle tak získáte přehled o současné nabídce a svůj nákup zcela jistě dovedete k úspěšnému konci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *