Interiérové dveře vám budou sloužit dlouhá léta

naturalogy / Pixabay

Každý občas zatouží udělat pořádnou revoluci v interiéru! Velmi často se mění postele, židle, stoly, domácí spotřebiče i obrazy na zdi. Velké změny však dosáhnete i výměnou interiérových dveří. Moderní designy prostor k bydlení doslova rozzáří!

Doma se obklopte jen krásnými věcmi

Vchodové dveře u vás vidí úplně všichni, kteří se k nim dostanou. Hodně záleží hlavně na provedení a kvalitě, aby odolávaly mnohdy nepříjemným přírodním podmínkám a také zajistily dostatečnou ochranu před nenechavci. Dovnitř do domu se dostanou jen vámi pozvaní lidé, kterým se rádi pochlubíte nápaditým vybavením. Ohromíte je ručně vyřezávanou sochou, broušenou vázou s lampionky mochyně, anebo designovými dveřmi? Zkuste se zamyslet, jaká barva, kování a povrchová úprava by nejvíce vyhovovala vašemu útulnému bydlení. Interiérové dveře mohou vypadat naprosto neodolatelně, například s jedinečnými dekory.

Výběr interiérových dveří udělejte správně!

Při výběru záleží především na povrchu, výplni a otevírání. Nezapomeňte, že když schází dostatek prostoru, stanou se tím nejlepším řešením posuvné dveře. Navíc si v koutě můžete schovat například koš na prádlo nebo na hračky, protože s tímto místem nemusíte počítat pro otevření. Výplň dveří zvolte podle toho, kam hodláte dveře umístit. Pokud půjde o toaletu, sprchový kout nebo o koupelnu, jistě se vám nezalíbí průhledné provedení. Zaměřte se na dostatečnou odolnost materiálu, izolaci proti hluku a životnost.

Tip na článek:  Římské rolety pomohou stínu v interiérech

Firma Grimax se na našem trhu vyskytuje už sedmnáct let, což je zárukou spokojenosti dosavadních zákazníků. Jistě oceníte výhradní zastoupení několika značek, ale také mnoho poboček. Počítat můžete s krátkou dodací lhůtou – například Vasco Doors se zaoblenými hranami křídel a s jedinečnou technologií povrchové úpravy bez lepených spojů mají lhůtu pro dodání do čtrnácti dnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *