Projekční kancelář z Ostravy SONDER PROJEKT je specialistou na projektové dokumentace

Projekční kancelář z Ostravy SONDER PROJEKT
Projekční kancelář z Ostravy SONDER PROJEKT

Žádný dům nemůže být postaven bez projektové dokumentace. To je zkrátka podmínka, přes kterou nejede vlak. Díky projektové dokumentaci má stavitel veškeré informace o výstavbě, proto se může pustit do práce. Projekt je soubor schémat a výkresů, které slouží jako popis nejen samotné stavby, ale také jejího okolí. Projektové dokumentace je nutné zpracovat jak v případě novostavby, tak při rekonstrukci, na což bohužel velká spousta lidí zapomíná. Otázkou však je, na koho se v případě projektové dokumentace, ať už nové stavby, tak rekonstrukce, obrátit.

Dnes na trhu funguje mnoho firem, které projektovou dokumentaci dokážou zpracovat. Málokterá však realizuje projekt domu podle představ klienta. Výjimkou je projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o., která se zaměřuje na zpracovávání dokumentace rodinných domů, bungalovů nebo dvojdomků či dřevostaveb.

Proč se vložit do rukou projekční kanceláři SONDER PROJEKT, s. r. o.?

Když je na trhu tolik firem, které dokážou zpracovat potřebnou projektovou dokumentaci, proč se má klient obrátit na projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o.? Tím hlavním důvodem je, že firma zpracuje všechny stupně projektové dokumentace. Postará se o studie, dokumentaci pro územní rozhodnutí, dále také obstará realizační dokumentaci a následně vyřídí vše potřebné, co souvisí s realizací stavby.

Tip na článek:  Nechte si navrhnout svůj vysněný dům od profesionálů

Velkou výhodou oproti konkurenci je, že firma poskytuje technický dozor, který posílá na samotné stavby. Zkušený nezávislý konzultant tak dohlíží na hladký průběh výstavby a v případě potřeb hájí zájmy vás, jakožto zastupovaného klienta. Nedochází tak k problémům či komplikacím.

Nejen projekty rodinných domů či bungalovů

Jak již bylo zmíněno, projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o. se zabývá zpracováním projektové dokumentace rodinných domů, bungalovů či dřevostaveb. Postará se však i o projekty garáží, projekty zděných staveb nebo patrových domků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *