Hravé srdce domu aneb stavíme schodiště

Hravé srdce domu aneb stavíme schodiště
Hravé srdce domu aneb stavíme schodiště

Neobejde se bez něj žádná půda nebo vícepatrový dům. Ale nejde jen o funkční nutnost – schodiště a jeho zábradlí totiž mohou vypadat moderně a elegantně, pokud vsadíte na toho správného dodavatele.

Své o tom vědí i v zámečnictví České Budějovice Zdeněk Hajný, kde se specializují zejména na zakázkovou výrobu schodišť obohacenou o nápadité zdobení a stylové doplňky, které rozzáří každé hotové dílo.

Neomezují se jen na jeden druh materiálu, v jejich portfoliu tak najdete:

  • dřevo,
  • sklo,
  • kov,
  • a jejich vzájemné kombinace.

Vaše nové zábradlí České Budějovice tak může mít jakýkoli vzhled a styl a dokonale reflektovat všechny požadavky, jež na něj klade zařízení vnitřních prostor domu i celkový charakter stavby.

Nestárnoucí klasika pro každého

Ikonická kombinace dřeva a kovu dostala díky této firmě úplně nové a neotřelé příležitosti! Už nejste limitováni prostředím ani vysokou frekvencí užívání – použité materiály se řadí mezi velmi kvalitní a bez potíží odolají všem peripetiím, které si pro ně každodenní ruch a shon přichystá.

Tip na článek:  Vyhřívané chodníky

Dřevo se neštěpí, neolupuje ani nevyžaduje nákladnou péči a použitá nerezová ocel (špičková AISI 304) nerezaví ani se neobaluje nežádoucí patinou. A pokud potřebujete kovové zábradlí třeba k vnitřnímu bazénu nebo do jiného agresivního prostředí, mají tu pro vás připravené ještě další lahůdky se zvýšenou odolností, které splní každé vaše přání.

Bezpečný doplněk každého domu

Schody a schodiště mohou svým uživatelům připravit nejedno nepříjemné překvapení, viďte? Ale není tomu tak, pokud jejich realizaci svěříte týmu Zdeňka Hajného. Jeho pracovníci totiž používají osvědčené postupy zvyšující odolnost schodů proti mechanickému poškození, ušpinění i poškrábání. A obohatit je umí i o protiskluzový materiál, jež zvýší jejich bezpečnost, aniž by narušil estetické vyznění celého projektu. Nemusíte tak dělat kompromisy a ustupovat ve svých představách, ať už jsou jakékoli!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *