Kvalitní střechy od profesionálů z Českého Krumlova

Potýkáte se s problémy zatékající střechy a plánujete ji opravit nebo rovnou vyměnit? Anebo před podobnou výzvou bezradně přešlapujete, protože vás čeká stavba koruny domu poprvé v životě? Pak se vám bude určitě hodit praktický návod na výběr té nejlepší firmy, která vše udělá se zárukou a bez starostí.

Kvalitní střecha hravě přežije více než jen jednu generaci. Hravě poslouží vám, vašim dětem a možná i vnukům. Investice do ní se tedy opravdu vyplatí se vším všudy a její realizaci je proto dobré svěřit skutečným profesionálům. Těmi jsou střechy Český Krumlov respektive společnost TOMI – Vlastimil Chaloupka. A proč právě oni?

20 let zkušeností v českých podmínkách

Jsou to ověření a zkušení profesionálové sbírající zkušenosti i know-how rovných dvacet let a o té správné technologii výroby a pokládky střechy tedy rozhodně něco vědí! Poskytují ucelenou nabídku služeb včetně klempířství a pokrývačství a dokáží tak vrátit staré střeše její bývalou slávu a lesk nebo vykouzlit zbrusu novou pro jakýkoliv dům či byt.

Tip na článek:  Dřevo jako jeden z nejstarších materiálů

Zkušení pracovníci z klempířství Český Krumlov se postarají o vše od A až do Zet. Zajistí perfektní ochranu proti zatékání i zajištění dokonalého odtoku srážkové vody. A k tomu všemu nabízejí ještě něco navíc!

Společnost TOMI si poradí s jakýmkoliv požadavkem

Díky provozování vlastní moderně vybavené dílny je nabídka Střechy TOMI, orientující se především na menší zakázky, schopná nabídnout stejné služby jako jiné větší firmy. Poradí si s náročnými či atypickými klempířskými prvky a zpracovat zvládají slušnou řádku materiálů od olova, mědi nebo pozinku až po moderní předzvětralý zinek. Ochotně vám také poradí, jaká varianta by se pro vaši střechu z hlediska ceny a požadované životnosti hodila nejvíce.

Posledním bodem, na němž si pokrývači Český Krumlov zvláště zakládají, je pak individuální a vstřícný přístup k zákazníkům. Na vaši žádost vám všechna navrhovaná řešení graficky zpracují, abyste si mohli udělat představu o vzhledu hotového díla. S nimi si domů (ani na střechu) zajíce v pytli zaručeně nepořídíte!

Houses City Brick Architecture
Kvalitní střechy od profesionálů z Českého Krumlova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *