Hledáte spolehlivé stěhovací služby v Brně a jeho okolí? Vsaďte na více než 25 let tradice

Chceme-li svěřit svůj majetek někomu, kdo s ním bude manipulovat, musíme mít jistotu, že své práci opravdu rozumí. Vždy a za všech okolností. A nezáleží na tom, zda potřebujeme přestěhovat těžký klavír nebo “jen“ vybavení babiččiny garsonky.

A podle jakých kritérií se rozhodovat? Zejména podle toho, jak dlouho konkrétní firma na trhu působí a jaké jsou na ni reference. A obojí má Miroslav Eliáš a jeho stěhování Brno opravdu na výbornou.

Rodinná firma s dlouholetou praxí

Ke všem zakázkám přistupuje s pečlivostí rodinného podniku a s know-how a zkušenostmi, nasbíranými díky více než 25 letům praxe. Ovšem ve hře není jen stěhování bytů. Služeb těchto specialistů využívají i malé a velké firmy a také lidé, kteří potřebují přemístit opravdu těžká břemena. Naložení klavírů a pianin? Žádný problém! Počítat můžete s bezplatnou prohlídkou na místě a dalšími benefity.

Ať už hledáte stěhování Brno nebo přímo vyklízecí práce, z nabídky Miroslava Eliáše si určitě vyberete. K mání jsou velká i malá auta a v případě potřeby dokonce i nákladní taxi. A těšit se můžete i na přátelský přístup a férové podmínky.

Tip na článek:  Klíče nebudete potřebovat - čipový přístupový systém je lepší!

Jaké výhody jsou k dostání?

Určitě vás potěší především to, že vůbec nezáleží na tom, na jaký den si své stěhování bytů Brno naplánujete. Příplatky za víkendové dny totiž neexistují. Snadno si tak můžete naplánovat stěhovací a vyklízecí práce přesně podle svých aktuálních potřeb.

Vše platíte vždy až od započetí prací a při cestě k vám bude započítána pouze cena za kilometr (13-16 Kč) bez dalších poplatků a příplatků. Všechny uvedené ceny jsou konečné a v rámci stěhování kanceláří Brno i bytů získáte zdarma demontáž a montáž nábytku, připojení spotřebičů, zapůjčení krabic, pečlivé zabalení cenných kousků nábytku či starožitností a další služby. Více se dozvíte na stránkách stehovani-brno-elias.cz.

Child Boy Game Package Box Kid - vikvarga / Pixabay
vikvarga / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *