Vyberte si přepravky a palety pro každou příležitost

Přemýšlíte, jak ještě více zefektivnit logistický systém ve své firmě? Máme pro vás několik šikovných tipů, s nimiž bude celá procedura opravdu snadná. Dovolí vám využít přístupné prostory skutečně v maximální míře – a jako bonus zefektivní a zrychlí jakýkoli pohyb a práci ve skladu. A to často jen tím, že vše řádně zpřehlední.

Základem takového systému by měly být dobře navržené regály. Chtějte ty opravdu stabilní, u kterých nemusíte přemýšlet nad zatížením jednotlivých polic. Ty paletové, určené jak na dřevěné, tak i na plastové palety, si poradí i s těmi největšími výzvami.

Přehlednost a přístupnost může mít mnoho podob

Sázkou na jistotu jsou vždy standardně provedené euro přepravky v běžných rozměrech. Právě na ně je většina skladových regálů koncipována. Ovšem nemusíte se spokojit jen s klasikou. Co takhle si dopřát například zkosené modely, díky nimž se okamžitě dozvíte, jaké „překvapení“ se v jejich útrobách skrývá? Dbejte na to, aby byly všechny materiály i součásti snadno dostupné za všech okolností. Vyhnete se tak zbytečným časovým prostojům.

Tip na článek:  Jak ušetřit čas? Využijte rozvoz potravin

Někdy nám však mnohem větší vrásky na čele mohou vytvořit nevhodně zvolené tvary či materiály, jež rozhodně nejsou určené pro uchovávání “živého“ sortimentu. Potřebujete uskladnit úrodu jablek, mrkve nebo třeba bylinek? Pak zapomeňte na klasické plastové boxy a vsaďte na speciálně vytvořené přepravky na ovoce a zeleninu. Ty dovolí jednotlivým plodinám dýchat, což prodlouží jejich trvanlivost. A navíc jsou samozřejmě zdravotně nezávadné.

Jak si ještě práci ve skladu usnadnit

Skvělou možností jsou také transparentní přepravky, do nichž lze nahlédnout z jakéhokoliv místa v místnosti. Ve hře jsou samozřejmě i jen průhledná plastová víka. A nezapomeňte ani na bytelné úchyty a snadno uchopitelná madla pro snazší manipulaci. Chcete sázet na osvědčenou kvalitu? Pak zamiřte ke specialistům do e-shopu Storagecz.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *