Pořizujete nová okna? Chtějte firmu, která se postará opravdu o všechno

Když se řekne výměna oken, obvykle se omezíme jen na výběr těch nejlepších a nejkrásnějších. Ovšem zapomínáme také na to ostatní, co se k této proceduře nezbytně pojí.

Nebo vy sami víte, jak si okna vybourat? Co je třeba udělat s již nepotřebným materiálem, nebo jak zajistit následnou bezchybnou péči? Pokud ne, nevadí. Klidně si pořiďte levná plastová okna nebo jejich dřevěné či hliníkové konkurenty – ovšem od expertů, kteří se za vás postarají opravdu o vše potřebné.

Zkušenosti s tradicí

Tipem pro všechny, kdo chtějí výměnu oken bez starostí, je společnost Bartoš CZ, s.r.o. Její doménou je realizace plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří, a to v kompletním balíčku. Postarají se o vše:

  • zaměření oken a dveří přímo na místě,
  • dopravu až k vám,
  • bourání a likvidaci starých oken (včetně odvozu),
  • osazování a montáž nových oken,
  • začišťovací zednické práce.

Jejich specializací jsou plastová okna Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Hradec Králové a plastová okna Pardubice. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu poskytovaného materiálu, i následných služeb.

Tip na článek:  Odhalíme vám skrytá tajemství plastových oken

Okna, která něco vydrží

Aby společnost Bartoš CZ, s.r.o. dostála svým závazkům, jsou pro výrobu oken vždy použity výhradně uznávané profilové systémy (Inoutic, Aliplast). Oceníte na nich zejména nápaditý a plně funkční design, stejně jako vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Potěší vás také veskrze moderní kování, jež se postará nejenom o snadnou manipulaci s okenními křídly, ale ochrání vás také před vniknutím nevítaných návštěvníků.

Tip pro čtenáře: Kvalitní plastová okna Hradec Králové vás spolehlivě ochrání v každém roční období.

Nádavkem pak společnost Bartoš CZ, s.r.o. nabízí také 20 let praxe v oboru a bezplatnou úvodní konzultaci a návrh řešení. Sháníte-li nová plastová okna Rychnov nad Kněžnou nebo okolí (a to nejenom na domy, ale také na průmyslové budovy), zjistěte více na stránkách Plast-okna.cz. Poradí vám i s možností čerpání dotací od EU, a to v rámci aktuálně běžícího projektu Nová zelená úsporám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *