Buďte výjimeční a dopřejte si moderní prvky

Kde všude vám může v nemovitosti pomoci hliník? Jde o opravdu odolný materiál, a to zvláště ve chvíli, kdy ho aplikace práškových barev perfektně ochrání proti korozi. A jako kov ho samozřejmě lze i libovolně tvarovat.

Dnes jsou hliníkové ploty velmi moderní a uplatní se všude tam, kde se nechcete spoléhat na klasické plaňky nebo lamely. Vypadají efektně, dlouho vydrží a pokud je objednáte  u specializované firmy, snadno propojí všechny části vaší nemovitosti do harmonického celku.

Hliníkové ploty jako bezúdržbový doplněk

A jaké další výhody ještě použití hliníku má? Kupříkladu zmiňované ploty stačí jen ustavit na místo a bude hotovo. Nepotřebují nový nátěr ani jinou komplikovanou údržbu. Ve všech ohledech tedy splňují standardy moderního komfortního bydlení. Šetří váš čas i finanční prostředky.

Když si chcete dopřát hlavně rozmanitost

Hledáte bohatý vzorník, ze kterého byste si mohli svůj nový moderní plot pohodlně vybrat? Pak zamiřte ke specialistům do firmy AST PLOTY s.r.o. Možných designů totiž nabízejí více než 100. Hliník je zpracováván technologií řezání laserem, pro kterou nejsou tyto složité tvary žádným problémem.  Přesnost řezu pak dovoluje vyniknout každému detailu zvoleného vzoru pro plotové dílce.

Tip na článek:  Dřevěná podlaha do koupelny nepatří? Opak je pravdou!

Ovšem váš plot nemusí stát samostatně. Díky široké nabídce si můžete dopřát i stejně laděnou výplň brány nebo třeba také zábradlí na balkon. Mezi jednotlivými prvky tak dokonce nemusí být ani žádné přechody. O to více pak vyniknou harmonické linie a promyšlená konstrukce nezbytného venkovního vybavení.

Zvolit můžete i řešení na míru

Nenašli jste v nabídce svůj vysněný hliníkový plot? To vůbec nevadí (byť i navržené vzory si můžete do jisté míry přizpůsobit), jednoduše předložte odborníkům svůj návrh a nechte si vytvořit originální kousek přímo na míru. Neváhejte a dopřejte své nemovitosti něco výjimečného. I vy se totiž poté budete cítit skvěle, však uvidíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *