Osvětlete jezírko či terasu a vychutnejte si večerní pobyt venku

Seliger terasaLéto už je v plném proudu, a s ním i večerní grilování, venkovní párty nebo relaxační posezení na terase. Je spojeno s příjemnou vůní květin a pohledem do noční zahrady nebo dvorku.

Stává se vám, že byste se vašim přátelům rádi pochlubili rozkvetlým rododendronem nebo leknínem, ale kvůli tmě už na ně nevidíte? A není to škoda?
Máme pro vás velmi praktické řešení – zahradní osvětlení Seliger.

Světla pro orientaci v prostoru i dekoraci

Potřebujete-li vybavit chodbu, schodiště, balkon, terasu nebo chodník na zahradě, podívejte se na produktovou nabídku svítidel Seliger. Jsou určena do interiéru i exteriéru.

  • Vyberete-li si osvětlení v podobě příjemně svítivých LED diod, budete příjemně překvapeni spotřebou elektřiny.
  • Potřebujete-li nasvítit část zahrady nebo pracujete-li často večer venku, zvolte halogenové žárovky s extrémně vysokou svítivostí.
  • Svítidla Seliger mají vysoké IP krytí (až 68) a jsou vakuově uzavřena, takže je bez obav můžete umístit i pod hladinu vašeho zahradního jezírka. Rozkvetlé lekníny a plavající rybičky tak budou ještě víc okouzlující.
Tip na článek:  Máte zahradu ale nemáte čas? Báječné pohodlí si lze užívat i bez práce

Se značkou Seliger získáte kvalitu a 5letou záruku

seliger lekninModerní design, precizní zpracování, vysoká kvalita materiálů, dokonalá funkčnost, praktičnost, spolehlivost – to všechno nabízí svítidla německé společnosti Seliger.
Zabývá se jejich prodejem, ale stojí i za samotnou výrobou a vzhledem.

Intenzivně se věnuje vývoji nových technologií a materiálů, proto jsou světla Seliger moderní, udržují vysoký standard a jdou ruku v ruce s požadavky zákazníků.
Jako důkaz kvality je na svítidla poskytována záruka 5 let.

Plánujete večerní grilování a říkáte si, že vám stále něco chybí? Možná jsou to právě svítidla Seliger. Jsou navržena tak, aby rozzářila nejen váš kout s grilem a zahradním nábytkem, ale také vaši duši. Osvětlete svůj domov tak, aby vám bylo příjemně a dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *