Jak při pořádání zahradní oslavy předejít rozmarům počasí?

Chystáte se v brzké době uspořádat domácí zahradní oslavu k výročí vašich narozenin, významného životního jubilea nebo k jiné příležitosti? Máte v plánu pozvat rodinné příslušníky a také okruh svých rodinných přátel a bojíte se, že nebudete mít dostatek prostoru pro všechny hosty? Vždy je zapotřebí počítat s tím, že počasí nebude zcela ideální a bude lehce pršet nebo foukat. Jak tuto situaci vyřešit, když se pod jednu pergolu všichni hosté nevejdou?

Ideální řešení nabízí párty stany

Jak při pořádání zahradní oslavy předejít rozmarům počasí?
Jak při pořádání zahradní oslavy předejít rozmarům počasí?

Ideálním řešením této situace mohou být párty stany. Stany z pevné ocelové nebo hliníkové konstrukce se střechou z voděodolné plachty. Tyto stany jsou postavené za chvilku a jejich demontáž je také snadná a zvládnete ji vlastními silami. Za pár minut tak můžete vytvořit zastřešení pro desítky hostů. Některé druhy stanů je možné vybavit také bočnicemi s opláštěním, které chrání i před větrem.

Koupit nebo pronajmout?

Párty stany lze koupit nebo pronajmout. Obecně je za efektivnější řešení považován pronájem párty stanů, kdy si stany půjčíte jen na potřebnou dobu. Nákup párty stanů je položkou několika tisíc korun a ne vždy je dokážete plnohodnotně využívat. Pokud budete potřebovat pohostit více lidí na vaší zahradě 1x-2x do roka, je z ekonomického hlediska lepší pronájem. V současnosti na našem trhu působí hned několik firem, které nabízí půjčení těchto stanů. Opravdu specializovaná půjčovna párty stanů nabízí široké spektrum stanů a navíc i další služby a zařízení pro zahradní akce.

Tip na článek:  Zahradní vysavače pro každého
AZ Rent nabízí k pronájmu také grily
AZ Rent nabízí k pronájmu také grily

Například firma AZ Rent

Jedním z největších specialistů v oblasti půjčení párty stanů je společnost AZ Rent. Tato půjčovna stanů má ve své nabídce hned několik modelů a velikostí nůžkových i trubkových párty stanů. Firma zajišťuje dopravu stanů na místo a po dohodě je schopna zajistit i jejich montáž a demontáž. Kromě stanů nabízí komplexní vybavení pro pořádání zahradních i jiných venkovních oslav. Nabízí k pronájmu také pivní sedací sety, výčepní zařízení nebo grily. Stačí si vybrat a uspořádat oslavu!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *