Zařizujete dětský pokoj? Máme pro vás rady a tipy, jak nešlápnout vedle!

Narození dítěte je jedním z nejkrásnějších a nejkouzelnějších okamžiků v životě každého z nás. Pokud příchod potomka netrpělivě očekáváte, jistě se stejným očekáváním zařizujete také dětský pokoj, v němž si bude dítko hrát, odpočívat a postupem času se také vzdělávat. Jak takový pokoj zařídit? Máme pro vás několik rad a praktických tipů!

Důležitý je prvotní plán

Jako první je vhodné vytvořit si návrh pokoje s nábytkem a dalšími nezbytnostmi, jež se zde budou nacházet. Pokud víte, že k bytovému designu příliš netíhnete, neváhejte oslovit specializované firmy a studia, jež se na realizace návrhů pokojů zabývají. U mnohých společností si dokonce můžete nechat vypracovat návrhy dětských pokojů zdarma a poté se sami rozhodnout, zda konkrétní společnost oslovíte s objednávkou či nikoli.

Myslete dopředu

Je zcela jasné, že zpočátku bude součástí dětského pokoje kolébka, přebalovací pult a další nezbytnosti pro novorozeně, postupem času ale budete tyto kusy nábytku nahrazovat nábytkem pro předškoláka, školáka a studenta. Myslete proto dopředu a pokoj vybavte dostatečně velkou postelí, skříněmi s dostačeným množstvím úložného prostoru a dalších nezbytností, jež „porostou“ s vaším dítkem.

Tip na článek:  Filtrační lahve potěší dobrodruhy a šetří přírodu

Jste limitováni prostorem?

Pokud vás limituje prostor dětského pokoje nebo jeho netradiční rozměry, pak je vhodné vyměnit nábytek z klasických prodejen s nábytkem za návštěvu studia, kde vám navrhnou dětské pokoje na míru. Díky tomuto originálnímu návrhu totiž využijete maximum prostoru v místnosti a zároveň si poradíte i se špatně dostupnými kouty, které by za normálních okolností nenašly využití.

Oslovte profesionály

Abyste do dětského pokoje neinvestovali zbytečně, nechte jeho realizaci na profesionálech. Oslovte zkušené bytové studio nebo společnost, jež se zabývá zakázkovou výrobou nábytku a proměňte pokoj v útulný prostor pro dětské fantazie i zábavu. Nábytek do dětského pokoje na zakázku pro vás vyrobí třeba renomovaná společnost P.MAX.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *