Jak řešit úložné prostory v bytě?

Bydlení v bytě má své výhody i nevýhody. Jedná se o prostory, které jsou určené zejména pro páry, které se chtějí osamostatnit a které zkouší, zdali to spolu vůbec vydrží. Bohužel ceny pronájmu jsou tak vysoké, že si často musíme vybrat z menších bytových jednotek, jelikož si větší byty nemůžeme dovolit. U menších bytů nastává jeden velký problém, a sice kam dát všechny naše věci? V takovém bytě není tolik místa na naše oblečení, knížky a další osobní věci, které si s sebou při balení bereme. Kam tedy všechny naše věci schovat?

Úložné prostory jsou něco, co lidé hlavně v malých bytech potřebují. Bohužel některé byty trpí nedostatkem úložného prostoru. Pokud i vás trápí nedostatek úložných prostorů, máme pro vás společně s e-shopem muzza.cz prodávající designový nábytek několik tipů, jak to vyřešit.

Vestavěné skříně jako to nejcennější, co v bytě můžeme mít

Větší vestavěné skříně se v současné době montují do nejednoho bytu. Důvodem je fakt, že je to obrovský prostor pro uschování všech našich věcí. Vestavěné skříně většinou sahají až ke stropu a nabízí místo nejen pro naše oblečení, ale také pro mnoho dalších věcí, které si s sebou do bytu bereme.

Tip na článek:  Vybíráme nové povlečení: Vyznáte se v jednotlivých materiálech?

InspiraceÚložného místa není v místnosti nikdy dost. Využijte všechny dostupné kouty na maximum a pořiďte si praktické komody, do kterých se vejdou všechny nezbytné drobnosti i opravdu velké výzvy. A navíc vám interiér opravdu zútulní a v horní části nabídnou odkládací plochu.

Překrásné komody pro zútulnění bytu

Komoda není jen prostor pro uschování vašich věcí, v dnešní době se jedná především o designový bytový doplněk. Komody si vybírejte podle stylu vašeho bytu. Ke koupi jsou k dostání moderní, extravagantní, ale třeba i kousky ve stylu Provence. Tento kus nábytku využijete v každém pokoji, nejčastěji jsou však k vidění v ložnicích nebo obývacích pokojích.

Překrásné komody pro zútulnění bytu
Překrásné komody pro zútulnění bytu

Pohovky či postele s úložným prostorem

Pokud je váš byt tak malý, že by se do něj vestavěná skříň nevměstnala, můžete investovat například do pohovky nebo do postele s úložným prostorem. K vyšším postelím je možné dokoupit si šuplíky, které se jen zasunou pod postel. Vypadá to hezky a stylově, navíc tímto způsobem vzniknou úložné prostory, které tak potřebujete.

U pohovky se skrývají úložné prostory hlavně u rohových typů. Část pohovky lze rozložit, jedno křídlo pohovky však skrývá pod sebou šuplík, do něhož lze schovat taky nejednu věc.

Úložné boxy a krabice jako levné řešení

Nesmíme zapomenout ani na úložné boxy a krabice, které zakoupíte za poměrně malé peníze v každém obchodě s bytovými doplňky. Takové boxy a krabice snadno naskládáte na sebe a vytvoříte tak vkusnou dekoraci, navíc do nich skryjete knížky, časopisy nebo menší serepetičky, které jinak nemáte, kam dát.

Úložné boxy a krabice jako levné řešení
Úložné boxy a krabice jako levné řešení

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *