Výběr skříně je hračkou, když víte jak na to

Výběr skříně je hračkou, když víte jak na to
Výběr skříně je hračkou, když víte jak na to

Rekonstruujete byt a potřebujete úložné prostory? Nebo stávající skříň už dosloužila a vy potřebujete novou? Ať je vaše situace jakákoliv, musíme vám říci, že výběr takové skříně nemusí být zase až tak komplikovaný. Stačí vědět, jak a podle čeho vybírat.

Rozměry skříně

Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba brát v potaz. Než se vůbec rozhodnete pro výběr konkrétní skříně, je určitě třeba mít jasno v tom, kam ji umístíte. Toto místo si vyměřte a mějte připraveny všechny tři maximální rozměry.

Hotové řešení, nebo varianta na míru?

My doporučíme variantu druhou. A důvod toho je celkem jasný. Spojený je s tím, že prostor využijete na maximum, do posledního centimetru. Navíc se nemusíte bát cen, jelikož aktuálně na trhu nabízení levné vestavěné skříně potvrdí to, že už dávno nejsou tím nedostupným řešením, jako tomu bylo v minulosti. Pokud se však rozhodnete pro cestu druhou, volte skříň co největší, která však nebude překračovat naměřené rozměry.

Tip na článek:  Manipulační technika jako velký pomocník. Do jaké investovat?

Jak na vnitřní uspořádání?

Primárně to mohou být tři možnosti. Klasické police, skříň s tyčí na ramínka, nebo kombinace obou dvou možností. Co máme doporučit? Je to varianta číslo dvě. Ideální je, pokud police nebudou umístěné napevno a bude možné s nimi jednoduše hýbat. Tím si lze vnitřní prostor jednoduše přizpůsobit veškerým vašim potřebám a požadavkům.

Myslete i na otevírání skříně

I to je věc, která je velmi důležitá. K dispozici je dvojice možností. První je levnější, ale méně praktické klasické otevírání. To vyžaduje, aby byl před skříní dostatek prostoru, což může být třeba na menších chodbách problém. Druhá varianta je o dost praktičtější, jelikož navíc nebude nutný ani jeden jediný centimetr. Jedná se o řešení s pojezdovými dveřmi, které jsou ve speciálních kolejničkách a jejich posunutím dojde k otevření prostoru vaší skříně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *