Jak udělat z atypických prostor ideální místo pro uložení věcí?

Zakopáváte doma o množství oblečení, sezónních věcí a dalších nezbytností, jež se však po většinu času spíše pletou? Dostatek úložného místa lze najít i v malých bytech. Je však nutné na to jít opravdu chytře.

Šikovnou variantou jsou rozhodně vestavěné skříně (VS), jejichž posuvné dveře dále neubírají prostor z již tak malých místností. A není třeba si hned představovat velká dřevěná monstra. Využít lze opravdu jakýkoliv kout v domě či bytě.

Uložte si věci tam, kde by vás to ani nenapadlo

Máte místo v nevyužívaném koutě za dveřmi? A co pod schody, pod zkosenou střechou, v mezeře mezi bytovým jádrem a chodbou či v předsíni s netradičním půdorysem? Nezáleží na tom, jaký tvar tyto „hluché partie“ ve vašem domě či bytě mají. Nápaditě řešené VS se jich ujmou s veškerou péčí.

Tip na článek:  Správný bytový textil dodá vaší obýváku luxus a styl

Chytré řešení přesně na míru

Možná vás to překvapí, ale vcelku nezáleží na tom, co potřebujete svěřit jejich útrobám. Problémem nejsou rozměrné sportovní pomůcky, dlouhé plesové šaty a sukně ani množství kravat, šátků nebo třeba halenek. Praktické vestavné levné skříně si totiž můžete navrhnout přesně tak, jak potřebujete.

Jak neutratit víc, než opravdu chcete

Není samozřejmě tajemstvím, že některé „vychytávky“ konečnou cenu za skříň značně navýší. Pohlídejte si proto, abyste vždy měli k dispozici návrh zdarma, který můžete upravovat tak dlouho, dokud nebude zcela odpovídat vašim požadavkům i stanovenému rozpočtu.

Zprostředkuje vám to třeba vestavěné skříně konfigurátor na stránkách Levne-skrine.cz. Až budete spokojení, stačí návrh jen odeslat. Vyberte si počet dveří, jejich dělení i vnitřní uspořádání díky bohaté nabídce dostupných komponentů.

Na svou novou skříň se pak můžete těšit do 14 dnů a to bez jakékoliv zálohy zaplacené předem. Úhradu za zboží provedete až ve chvíli, kdy vám nový pomocník dorazí domů. Vše je tak maximálně bezpečné a opravdu rychlé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *