Zařizujete obývací pokoj? Dovolte si být nároční!

Zařizujete obývací pokoj? Dovolte si být nároční!
Zařizujete obývací pokoj? Dovolte si být nároční!

Nová sedací souprava nebo obývací stěna není investicí na pár let. Chceme, aby s námi tyto jedinečné kusy nábytku vydržely co nejdéle ve stejně perfektním stavu jako na počátku. Nějaká ta skvrnka od odpoledního brunche se samozřejmě snese, ale co do pohodlí a kvalitního posezení nejsme ochotní přistupovat na kompromisy.

E-shop Lumax-nábytek.cz potřeby svých zákazníků velmi dobře zná. Proto nesází vše jen na jednu trendy kartu a poskytuje širokou nabídku oblíbených i okrajových stylů a provedení, mezi nimiž si vybere opravdu každý.

V hlavní roli tradice a kvalita

Veškerý nábytek v jeho portfoliu pochází výhradně od ověřených výrobců a pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Například sedací soupravy jsou dostupné rovnou ve více než 600 provedeních! Tajemstvím tohoto ohromujícího čísla je široký výběr potahových látek. A nemusíte se poléhat jen na on-line vzorníky závislé na aktuálním nastavení monitoru.

Jednoduše zvedněte telefon a zavolejte – s výběrem toho správného nábytku vám poradí vyškolený konzultant. Seznámí vás s výhodami luxusní obývací stěny, navrhne nejlepší řešení pro váš obývací pokoj spojený s kuchyní nebo doporučí ty nejlepší barvy v souladu s atmosférou, kterou od svého obývacího pokoje požadujete.

Tip na článek:  Plánujete si zapůjčit dodávku? Čtěte naše rady!

Nakupování on-line s novou dimenzí

Chybí vám osobní kontakt s nabízenými produkty? Chtěli byste barevné provedení svého nového křesla nebo sedací soupravy rohové spatřit ve skutečnosti a porovnat ho se svým obývacím pokojem přímo „face to face?“ Pak požádejte o zaslání vzorečků látek poštou a dopřejte si na své rozhodnutí tolik času, kolik potřebujete.

Vyberte si jednoduše z přehledných kategorií vašeho vysněného společníka pro komfortní odpočinek, nechte se okouzlit výhodnými cenovými nabídkami a spolehněte se na kvalitní a bezpečnou dopravu až domů v čase, jež nezkříží žádné vaše plány. Od vaší nové sedací soupravy vás dělí jen několik kliknutí, tak proč je neudělat právě teď?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *