Moderní trendy ve světě tapet

Moderní trendy ve světě tapet
Moderní trendy ve světě tapet

Vhodná dekorace stěn je pro naše útulné bydlení stejně důležitá jako dobře zvolený nábytek nebo ideálně ladící kolekce interiérových doplňků, které dělají z našeho domova tu pravou oázu klidu a pohody.

Aktuální trendy tapetám rozhodně přejí. Svou roli zde rozhodně hraje použití moderních technologií, postupů a materiálů, jež dokáží kdysi téměř nenáviděný interiérový doplněk proměnit v odolnou a nápaditou dekoraci, hodící se do jakéhokoliv bydlení.

S nádechem luxusu a přírodními tóny

Tak bychom mohli charakterizovat současné nejoblíbenější tapety a fototapety na zeď. Žádané jsou zejména květinové vzory, kapradí, ale i dřevěné nebo kamenné motivy. Imitace přírodního prostředí nebo dokonce vytvoření dokonalé iluze za pomoci 3D tapet je to, co aktuálně opravdu letí.

A chcete-li svému bydlení dodat špetku opravdového luxusu, zaměřte se na 3D tapety na zeď, pracující s mnohotvárnými odlesky světla, kombinovanými s přírodními zemitými tóny. Budete překvapeni, jak velké změny má tahle nenápadná úprava na svědomí.

Tip na článek:  Rozšiřujete prostory k podnikání? Vezměte si podnikatelskou půjčku

Vlastnosti moderních tapet vás příjemně překvapí

Nesmíme zapomenout ani na oblíbený materiál zvaný vlies, z něhož jsou vyráběny oblíbené vliesové tapety. Velké popularitě se těší zejména kvůli svým unikátním vlastnostem:

  • snadno se aplikuje,
  • je světlostálý a omyvatelný,
  • jednoduše a beze zbytku se odstraňuje.

A nemáte-li zrovna náladu na přírodní vzory, vsaďte na ty geometrické. Právě ony a abstraktní design tvoří dokonalý MUST HAVE pár pro každý moderní interiér. Mohou ozdobit jen jednu stěnu místnosti, vhodně oddělit jednotlivé zóny v bytě nebo působit jako překvapivý prvek v jindy nenápadných prostorách.

Jsou barevně i tvarově stálé, vynikající pestrostí a množstvím dostupných vzorů a lze je nalepit i na dříve nedostupné plochy jako sádrokarton či dřevěné nebo betonové panely. Inspirujte se širokou paletou vzorů a použití v e-shopu Tapetuju.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *