Pořizujete bazén? Ušetřete nákupem přímo od výrobce!

Pořizujete bazén? Ušetřete nákupem přímo od výrobce!
Pořizujete bazén? Ušetřete nákupem přímo od výrobce!

Neradi navštěvujete veřejná koupaliště, ale přitom na vodu jako takovou nedáte dopustit? Dobře vybraný bazén vám může zdobit zahradu po desítky let a díky několika šikovným trikům si ho budete moci dovolit i vy!

A kde začít? Třeba tam, kde svůj bazén kupujete. Hledejte firmy, které se nespecializují pouze na jeden typ, ale umí uspokojit prakticky jakýkoliv váš požadavek. Zvyšujete tak šanci, že ideální řešení se dostane i na váš kupříkladu atypický pozemek, aniž by byla překážkou například vysoká spodní voda.

Nadzemní bazén dlouho nevydrží, navíc může být jen kruhový

Pro mnoho rodin jde o zdánlivě nejlevnější možnost, jak si vysněný bazén pořídit. Pokud si však spočítáte náklady za opravy nebo dokonce opakovanou koupi bazénu (nadzemní vydrží zpravidla jen několik let), velmi rychle se dostanete k číslům, za něž byste si klasický bazén do země pořídili a ještě by vám zbylo na příslušenství. Nenechte se zmást vysokými cenami v obchodech. Porozhlédněte se po našem trhu  a zapátrejte po produktech přímo od výrobce.

Tip na článek:  Okna jsou investicí na celý život, přesto při jejich výběru děláme neodpustitelné chyby

Zapuštěný bazén si poradí i s členitým terénem

Obáváte se, že zemní plastové bazény nejsou nic pro vás, protože vaše zahrada není rovná jako pravítko? Pak byste měli vědět, že tento typ bazénů lze instalovat prakticky kamkoliv – třeba i do svahu, je-li to třeba. Musíte však nakupovat u firem, jež používají výhradně kvalitní materiály s dlouhodobou odolností proti mrazu i UV záření. Například společnost BAZÉNY-VÝROBA používá výhradně materiály od spolehlivého dodavatele Röchling, který čerpá v tomto oboru zkušenosti už více než 40 let. Sázíte tedy jednoznačně na kvalitu.

Když nakoupíte v akci, ušetříte

Vysoká odolnost, dokonale hladké dno, možnost přikoupení bohatého příslušenství (od filtrace až po osvícení, protiproud či zastřešení) – to jsou hlavní výhody modelů od společnosti BAZÉNY-VÝROBA. A pro letošní léto k nim přibyla ještě jedna – bazény akce. Stačí zakoupit výhodný bazénový set a zdarma  k němu dostanete celou řadu užitečných vychytávek – vodní lux, písek do filtrace, tepelnou izolaci bazénu, tester bazénové vody a samozřejmě dopravu po celé ČR zdarma. Ale pozor, akce platí jen do konce června!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *