Hledáte ideální byt v Praze? Koncept rodinného bydlení může být tím pravým

Hledáte ideální byt v Praze? Koncept rodinného bydlení může být tím pravým

I když to tak na první pohled nevypadá, poptávka po bydlení na území matičky Prahy dalece přesahuje jeho nabídku. Proto se hodí vědět o každém novém projektu, který se na tomto poli objeví. A má-li navíc nějaký výjimečný prvek, rozhodně byste si ho neměli nechat ujít. Takové byty totiž mizí ze všeho nejrychleji a podobná příležitost se po dlouhá léta naskytnout nemusí.

Právě takovým exkluzivním bydlením je i Vila Hřebenka. Jde o zbrusu nové byty na Smíchově, vyvedené v opravdu rodinném duchu. Celá stavba totiž hostí pouhých deset bytových jednotek. Nemusíte se tak sžívat s velkým množstvím nových sousedů najednou a potěší vás i velká porce soukromí, jež rozhodně není v této oblasti obvyklá.

Nastěhovat se můžete už v létě

Aktuálně se už stavební práce v této lokalitě blíží ke svému konci. Probíhají poslední úpravy a dolaďují se poslední detaily, takže na svůj nový vysněný domov nebudete muset čekat dlouho. Termín k nastěhování je prozatím předběžně stanoven na léto 2019. Máte tedy dost času na to, abyste si vše prohlédli a případně vyřídili potřebné náležitosti.

Tip na článek:  Luxusní nemovitosti v Praze a okolí

K dispozici má Vila Hřebenka 10 bytů od 2+kk do 5+kk. Ovšem dlouhé váhání se nevyplatí. Některé z nich jsou již prodané, jiné prozatím alespoň rezervované. To však neznamená, že by na vás zbylo už jen to nejhorší. Všechny byty v tomto unikátním konceptu jsou si prakticky rovny. Každé patro Vily Hřebenky (má jich celkem pět) hostí dva nebo tři byty. A každý z nich vás kromě přívětivě řešených dispozic překvapí i balkonem či terasou, sklepním prostorem a garážovým stáním.

Když chcete sdílet společné chvíle se sousedy

To však není jedinou předností, kterou mohou tyto nové byty Praha 5 nabídnout. Vila Hřebenka totiž disponuje i velkoryse řešenou společenskou místností, přístupnou pro všechny obyvatele domu. Uspořádat společné setkání tak nikdy nebylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *