Žižkov prochází velkými proměnami, nechcete být také u toho?

Pořídit si vlastní bydlení je velmi zodpovědným krokem, jde o dobrou investici do budoucna, kterou mohou využít i děti. Rozhodnutí není radno uspěchat, naopak, je nutné si je dobře promyslet.

A kde byste bydleli nejraději? Nabízí se Praha, místo, kde se pracovní příležitosti nabízejí v takovém počtu, jako už nikde jinde v republice. Nákupy, kultura, zábava a také studijní možnosti vašich potomků budou také úplně jiné. Pokud jste v naší metropoli studovali nebo nějakou dobu žili, víte potom velmi dobře, jaká je realita, že?

Široké možnosti pro všechny generace

Pocit jistoty, útulné zázemí, odrazový můstek k zajímavé budoucnosti. Byty na Praze 3 se dají nazvat různými způsoby, vždy jde ale o klíčovou životní etapu, stěhování, se kterým je nutné počítat už během studijních let. Je pak jen na vás, jestli dáváte přednost komornějšímu bytu 1+kk se zhruba třicetimetrovou výměrou nebo plánujete rodinu a 3+kk nebo 4+kk je tak nepochybně aktuálním tématem už nyní.

Tip na článek:  Dopřejte si pěkné bydlení v Praze!

Staňte se součástí Žižkova, části Prahy, kterou čeká velká budoucnost. K dispozici jsou až pětipokojové byty, připravena je také lodžie, předzahrádka nebo vlastní parkovací stání, které usnadní začátky ve velkém městě.

Příjemné prostředí, zelený park bude nedaleko

Dostatek zeleně díky parkům, ale také kulturního vyžití. Přesně tak by se dalo v krátkosti popsat právě bydlení v Praze na Žižkově. Navštivte sami okolí Malešické ulice a zjistíte, že občanská vybavenost je vskutku příkladná – supermarket, lékárna, restaurace i kino, stejně jako možnosti dalších nákupů a služeb.

Nemusíte cestovat nikam daleko, vše potřebné pro každodenní život bude totiž pohodlně při ruce. A procházky? Jistě, vždyť právě víkendový výlet na vrch Vítkov může být zajímavým programem, když zrovna přijede návštěva z rodného města.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *