Nejen byty, ale i luxusní vily se nyní staví v Praze

Nejen byty, ale i luxusní vily se nyní staví v Praze
Nejen byty, ale i luxusní vily se nyní staví v Praze

Developerský trh v Praze v posledních letech vzkvétá. Každoročně developeři naplánují a realizují desítky nových projektů. Především díky tomu, že o bydlení v hlavním městě je stále větší zájem a je to i dobrá investice do budoucna. Ceny budou v příštích letech stále růst. Největší zastoupení v nových výstavbách mají pochopitelně projekty bytových domů a také komerčních staveb. Najdou se ovšem i projekty, které se svým provedením od ostatních liší. Kdo má zájem o komfort a luxus, vybrat si může i přepychové vily. Kde je najít?

Podívejte se detailněji na Prahu 5

Kde hledat vily na prodej v Praze? Poradíme vám! Zaměřte se blíže na Prahu 5, zejména pak na oblast poblíž chuchelského dostihového závodiště. Právě zde na severovýchodním svahu přímo nad dostihovým závodištěm se nachází Vily Chuchle. Tento unikátní developerský projekt je z architektonického hlediska dílem ateliéru A69 – architekti. A69 – architekti byl oceněn odbornou porotou a získal Grand Prix architektů 2010. Více informací o Praze 5 najdete zde.
Tip na článek:  Tekuté hřebíky? Ano!

Nadchne vás už první pohled

Myslíte si, že vás jen tak nějaké bydlení na první pohled nedokáže zaujmout? Podívejte se na Vily Chuchle blíže. I když jste skutečně náročný rezident, luxusní vily Chuchle vás rozhodně nezklamou. V projektu vznikne více než 30 objektů k bydlení. Jedná se o jednogenerační i vícegenerační bydlení. Dispozice vil jsou 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk a také 1+kk. Interiér je řešený přesně podle požadavků moderní architektury. Součástí většiny vil je i terasa o rozloze až 41 m2, prostorná zahrada a jedno nebo 2 garážová stání.

Můžete se přesvědčit „na vlastní kůži“

Máte zájem si luxusní bydlení v Praze prohlédnout nejen na monitoru svého počítače, ale naživo? Nechcete se dívat jen na nákresy a vizualizace? V Chuchli máte tu možnost. V případě zájmu můžete navštívit vzorovou vilu a o kvalitách stavby i zvolené lokality se přesvědčit na vlastní oči.

Jeden myslel na “Nejen byty, ale i luxusní vily se nyní staví v Praze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *