Rozšíření bytů Na Vackově o novou etapu umožňuje pořídit si zde nové bydlení

V části horního Žižkova už nějakou dobu stojí byty Na Vackově, které nově vstupují do další etapy výstavby, se kterou přibývají nové bytové domy. To znamená samozřejmě také nové bytové jednotky, které si zde můžete již dnes koupit. Žádaná lokalita a atraktivní adresa jistě dlouho nenechá zájemcům spát, takže pokud máte o zdejší byty zájem, určitě stojí za to se blíže podívat na aktuální nabídku bytů. Pojďme si novou etapu výstavby přiblížit právě v tomto článku.

Bydlíte přímo v Praze

Velkou výhodou zdejší lokality je pochopitelně samotná poloha. Jste jen kousek od centra města, kde máte na dosah městský život se vším všudy, ale zároveň máte za bytovými domy park Židovské pece, který je skvělý místem pro odpočinek nebo sportovní aktivity. Bydlení v Praze zkrátka má své výhody, pokud dokáže zkombinovat příjemné bydlení s blízkostí veškeré občanské vybavenosti. A nové byty na pražském Žižkově jsou přesně takové.

V rámci nové etapy zde přibývají 4 bytové domy v nadčasovém designu, kde je zároveň celkem 208 bytů. K bytům jsou k dispozici garážová stání, kterých je 158. Stejně jako u dosavadních bytů, také nové byty musely splnit vysoké standardy pro moderní bydlení, můžete se tak těšit na:

  • Minimalistický a elegantní design
  • Vysokou kvalitu provedení a funkčnost
Tip na článek:  Jaké možnosti nabízejí moderní interiérové dveře?

Je to zkrátka moderní architektura se vším všudy, kde jsou byty moderního střihu s dostatkem denního světla, do kterých se budete vždy rádi vracet. Samotné objekty jsou architektonicky velmi zajímavé, přitom skvěle zapadají do zdejšího prostředí.

Na Žižkově vám nic nebude chybět

Již jsme zmiňovali, že byty jsou v podstatě na dosah od centra, můžete se každopádně kdykoliv vydat do blízkých Vinohrad, které rovněž nabízejí mnohé možnosti pro nakupování a také skvělé příležitosti k posezení s přáteli v dobré kavárně nebo restauraci. Určitě je dobré si prohlédnout ceník volných bytů. V případě potřeby můžete využít zvýhodněného financování s lepším úrokem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *